Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tek sevdamız Trabzonspor

"Parçalanmış camiayı birleştirmek için her türlü fedakarlığı yaptık, bundan sonra da yapacağız. Bize destek veren herkesle ortak bir akılla yürüyeceğiz"

Giriş Tarihi: 18.11.2015
Tek sevdamız Trabzonspor
Trabzonspor'un başkan adaylarından Muharrem Usta, camiada yükselen birlik çağrılarını değerlendirdi. "Bizim asla koltuk sevdamız olmamıştır, olmayacaktır. Tek bir sevdamız var o da Trabzonspor'dur. Bize destek veren herkesle, Trabzonspor çatısı altında ortak bir akılla yürüyeceğiz" diyen Usta şöyle devam etti: "Biz yola çıkmadan önce her türlü açık çeki sunduk. Ancak karşılık bulamadık. Yani biz parçalanmış camiayı birleştirmek için her türlü fedakarlığı yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Yakında birleşme konusuyla ilgili çalışmalarımızı kamuoyuyla paylayacağız. Trabzonspor'un sorunlarını bilen, bu sorunların üstesinden gelebilecek ve bu ağır yükün altına eliyle değil, gövdesiyle ile girebilecek bir ekip oluşturuyoruz."

TÜZÜK DÖNÜŞÜMLÜ BAŞKANLIĞA UYMUYOR
Kurdukları ekiple kulübün aydınlık günlerini inşa etmeye çalışacaklarını vurgulayan Usta, "Hiçbir Trabzonsporlu başını öne eğmesin, herkes dik dursun. Mazisinde efsaneler yazılı bir Trabzonspor var önümüzde. O dönemin kahramanlarının bir çoğu hala aramızda. Onlar nasıl kulübümüzün düştüğü durama üzülüyorsa, biz de aynı şekilde bu üzüntüyü yaşıyoruz" ifadesini kullandı. Trabzonspor tüzüğünün dönüşümlü başkanlık sistemine uygun olmadığını dile getiren Muharrem Usta, "Biz kulübün bugün içinde bulunduğu ekonomik durumu nasıl düzeltebiliriz, bunun derdindeyiz. Bunca sorun varken her şeyi bir kenara bırakıp kongreye tüzük tartışmasıyla mı gireceğiz" dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tek sevdamız Trabzonspor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN