veda etti

'la yolları ayıran , Florya'dan ayrılmadan önce basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 19.11.2015 19:30 Güncelleme Tarihi: 19.11.2015 19:50
Hamza Hamzaoğlu veda etti
İşte Hamzaoğlu'nun sözleri:

Bizim için önemli bir okadar da üzücü bir gün. Bu işin içerisinde bunlar var. Hepimiz öğrenmiş bulunuyorz bu zorluğu. 1 sene önce bu kapıdan girdiğimizda çok farklı hedeflerimiz vardı. Bunların kısa vadeli olanlarını yaptık. Uzun vadeli olanları da biraz erteleyeceğiz anlaşılan. Uzun vadeli olanları Allah nasip ederse bir gün gerçekleştiririz.

HAKKINIZI HELAL EDİN

İçeride herkesle vedalaştık. Duygusal bir vedalaşma oldu. Oyuncularımızda personelle helalleştik. Basın mensubu arkadaşlarla da helalleşelim dedik. Hakkınızı helal edin. Bizim hakkımız varsa helal olsun.

YÖNETİM KURULU KARAR ALDI

Yönetim Kurulu böyle bir karar almış Başkan bana iletti. Ben de saygı duydum. Gerekçelere girmeyelim. Kararı yönetim almış. Beraber oturup bir karar almışsalar olması gereken bir şeydir. Ben kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bize inanıp güvendiler. İnşallah gelecek yeni hocayla birlikte kulübümüz yeni başarılara yol alacaktır.

HAMZA HAMZAOĞLU'NUN VEDASINA SADECE O GELDİ

KIRGIN DEĞİLİM

Kırgınlığım yok. Allah nasip etti geldik. Çok şükür. Bugüne kadar yaşadıklarımız için teşekkür ediyoruz. Bugün itibariyle olan alacaklarımızı ödeyecekler. Başkanımız sağolsun gerekeni yaptılar. Bugün farklı bir şey konuşmadık. Yönetime ve takımımıza başarılar diliyorum. İnşallah daha güçlü şekilde devam edecekler.

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Oyuncular da biz de üzüldük. Onlarla acı tatlı bir aile olduk. Zaman zaman kızdık birbirimize ama hepsine ve ailelerine teşekkür ediyorum. Hep beraber kupalar kaldırdık başarılara ulaştık.

'YA DAVET EDİLDİĞİMDE...

Dün Arena'ya davet edildiğimde düşündüm ama üçüncü planda düşündüm. Daha başka şeyler olabilir diye düşündüm. Kısmet. Hayırlısı böyleymiş. ayrılıklar her zaman hüzünlüdür. Güzel ayrılıklar olmaz. Gönlümüz rahat. Kulübümüz için bilgimiz dahilinde doğru olanları yapmaya çalıştık. Belki hatalar yaptık ama kasıtlı zararımız olmadı kulübümüze. Allah kulübümüzü başarılı günlere kavuştursun.

HAMZA HAMZAOĞLU'NUN YENİ ADRESİ BELLİ OLDU!

TEKLİF GELMEDİ

Şu anda hiçbir şey düşünmüyorum. Bir teklif de gelmedi. Gelse de ben şu anda kulübümün çatısı altındayım. Biraz da kendimi dinlemek istiyorum.

BAŞARILI OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM

Şu anda lider değiliz. 3. durumdayız. Bir başarısızlık var ama aldıklarımızla verdiklerimiz doğrultusunda bence oldukça başarılıydık. Kendimizi doğru anlatmamış olabiliriz ama geriye bakınca biz üzerimize düşeni yapmışız bence. Karar sportif de olsa, olmasa da yönetimin aldığı kararı sorgulamak işimiz değil.

TAKIMIN YANINDA OLSUNLAR

Bizi destekleyen çok olduğunu biliyorum. Bizi değil 'ı desteklemek en önemlisi. Biz de dışarıdan kulübü desteğe devam edeceğiz. Taraftardan ricam kulübün kötü günlerinde de yanında olsunlar. Taraftar kötü günde de kulübün yanında olsun. Başarılı da olsa olamasa da oyunculara, hocalara ve yönetime destek olmalarını rica ediyorum. Ben onlara da teşekkür ediyorum. Geçen sene çok güzel koreografiler hazırladılar. Haklarını helal etsinler.

AİLEM ÇOK ÜZÜLDÜ

Ailem çok üzüldü. Biz de bu görevi yaşayan bir aileydik. Üzüldüler ancak yapacak bir şey yok. Birçok kişi telefonla aradı. Çoğuna dönemiyorum. Yönetim kurulu bir karar almıştır. Bunun doğrusunu yanlışını tartışmaya gerek yok.

Hamza Hamzaoğlu: Galatasaray taraftarı hakkını helal etsin

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hamza Hamzaoğlu veda etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN