Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hamzaoğlu'na Güneş desteği

Giriş Tarihi: 20.11.2015
Hamzaoğlu'na Güneş desteği

"Hamza hoca, efendi ve başarılı bir isim. Bir teknik direktör olarak meslektaşlarımın kolay gitmesini istemem. Uzun vadeli, 3-5 sezon kalmalılar"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten Hamza Hamzaoğlu'na destek geldi. Güneş, G.Saray'da Hamzaoğlu'nun görevinden alınmasının hatırlatılması üzerine, "Hamza hoca, hem efendi hem de başarılı bir çalıştırıcı. Bir teknik direktör olarak antrenörlerin kolay gitmesini istememem. Uzun vadeli 3-5 sezon görevde kalmalılar" dedi.

TERÖR İNSANLIK SUÇUDUR

Son dönemde yaşanan terör olaylarına değinen Güneş, "Tasvip edeceğimiz bir şey değil. Dil, din, ırk ayrımı olmayacak. Bir şey söylersek başka bir yere kayıyor, bundan korkuyorum. Sonunda Türkiye'nin düşündüğü noktaya geldiler ama geç kalındı. Amerika, Almanya, Fransa 'Benim-senin terörün' diye bakıyordu. Terör insanlık suçudur" ifadesini kullandı.

ÇOCUKLAR GİBİ SEVİNDİLER

Şenol Güneş, yenilenen antrenman sahası için de şunları söyledi: "Futbolcularım çocuklar gibi sevindi. Fena top oynamıyorduk. Burada daha iyi oynayacağız. Top kayıpları ve pas hatalarımız vardı. Onları azaltmak istiyoruz. Bozulmayız inşallah. Hava, su, deniz fark etmiyor. İyi zeminde de kötü zeminde de oynayacağız. Çünkü bizim görevimiz bu."

BÜYÜKLÜĞÜMÜZE YAKIŞMALI

"Tesisin iç bünyesinde de değişiklikler oldu. Bu sene için burayı kullanacağız. İki numaralı sahayı bakıma aldık. 3 numaralı sahayı altyapıya verdik. Zaman zaman iki numaralı sahayı belki maç için altyapıya vereceğiz. Beşiktaş'ın altyapısı da daha donanımlı sahaya kavuşacak. Beşiktaş'ın büyüklüğüne yakışır tesisi, daha büyük hale getirmeye çalışıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hamzaoğlu'na Güneş desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN