Türkiye'nin en iyi haber sitesi

33 puanlık maçtı!

Giriş Tarihi: 23.11.2015
33 puanlık maçtı!
Trabzonspor'da geçici olarak teknik göreve getirilen Sadi Tekeiloğlu, "Camianın bu galibiyete ihtiyacı vardı" dedi. Tekelioğlu şunları söyledi: "Sadece 3 puan olarak değerlendirilecek bir maç değildi. Son dakikada gelen galibiyetle camia nefes aldı. Seyircisiz maç oynandı. Hoca değişimi oldu, ayrılan futbolcular oldu. Bunları eklerseniz 3 puanlık değil 33 puanlık bir maç oldu" dedi. Tekelioğlu, Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak ise "Trabzonspor'un iyi bir kadrosu var. Ben iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. İnşallah Fenerbahçe maçında iyi sonuçlardan birini elde ederiz. Fenerbahçe'yi yenersek kulübün önü açılır" yorumunu yaptı.

*
1 SORU 1 CEVAP?

Bordo-mavili takım bir kongre süreci yaşıyor. Böyle bir zamanda takım nasıl bir futbol ortaya koydu? Takım sizce yaşananlardan etkilendi mi?
Hayal kırıklıklarının başkenti olmuş Trabzon. Senelerdir toparlanamıyor. Ekonomide, takımda, itibarda çöküşte... Bu çöküşü ortadan kaldırmanın yolu, temeli düzlemekten geçiyor. 6 Aralık, Trabzonspor'un kurtuluş günü olmalı. Maça gelirsek Trabzonspor'un futbola dair hiçbir aksiyonu kalmamış. Futbolcular artık hem mutsuzluktan hem de 'parasızlıktan' ne ayaklarını ne de akıllarını çalıştırabiliyor. Sadi Hoca'nın hep zor zamanlarda çağrılması da ayrı bir ironi. Bu kadar yükün altında takımı sahiplenip çalıştırması, motive etmesi kolay değildi. Son anda gelen galibiyet karanlık günlerde bir moral oldu.
ULAŞ ÖZDEMİR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
33 puanlık maçtı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN