Özbek ve Denizli, Arena'da görüşecek

Başkanı 'in, Teknik Direktör ile Türk Telekom Arena'da görüşeceği öğrenildi.

Giriş Tarihi: 23.11.2015 12:06 Güncelleme Tarihi: 23.11.2015 14:28
Özbek ve Denizli, Arena'da görüşecek
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Mustafa Denizli ile statta görüşecek

Az önce otelden çıkan Kulübü Başkanı, ile statta görüşeceklerini söyledi. Point Otel'den ayrılırken basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özbek daha sonra Türk Telekom Arena'ya doğru hareket etti.

ÖZBEK: "MUSTAFA DENİZLİ'NİN GALATASARAY'IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ OLARAK GÖREV ALMASINI İSTİYORUM"

Galatasaray Kulübü Başkanı , görüşecekleri deneyimli teknik adam Mustafa Denizli'yi takımın başında görmek istediğini söyledi.

Hamza Hamzaoğlu'nun gönderilmesinden sonra teknik direktör arayışlarıyla ilgili basın mensuplarına açıklamada bulunan Özbek, "Mustafa Denizli ile görüşeceğiz. Anlaşabilirsek Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olarak görev almasını istiyorum. Dün telefonda konuştuk. Bugün öğleden sonra toplanacağız" diye konuştu.

Dursun Özbek, yönetim kurulunda Denizli'ye karşı olan üyelerin olduğu yönündeki iddiaların hatırlatılmasına, "Bunlar nereden çıkıyor bilmiyorum ama böyle bir şey söz konusu değil. Mustafa Denizli, Galatasaray'ın tarihine geçmiş, kulübümüze mal olmuş, burada yetişmiş çok kıymetli bir teknik direktör. Yönetim kurulundan herhangi birisi hangi maksatla bunu söyleyebilir? Mustafa Denizli ile ilgili benim bulunduğum yönetim kurulunda ve kulüpte hiç kimse böyle bir şey konuşmaz" ifadelerini kullandı.

Deneyimli teknik adamla kaç yıllık anlaşma yapmak istedikleriyle ilgili Özbek, "Önce görüşelim. Hocanın düşüncesi önemli. Kendisiyle görüştükten sonra söyleriz" şeklinde görüş belirtti.

Özbek, İsviçreli teknik direktör Lucien Favre'nin iddialarının sorulmasına ise, "Gündemimizde Mustafa Denizli ile görüşme var" demekle yetindi.

Özbek ve Denizli, Arena'da görüşecek

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özbek ve Denizli, Arena'da görüşecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN