Ertuğrul Sağlam'dan büyük fedakarlık

Bursaspor Kulübü, yolların ayrıldığı teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın sezon başında yapılan 3 yıllık mukavelesinde yer alan mali yükümlülüklerle ilgili fedakarlık yaptığını bildirildi.

Giriş Tarihi: 28.11.2015 16:53
Ertuğrul Sağlam'dan büyük fedakarlık
Yeşil-beyazlı kulübün yönetim kurulundan yapılan açıklamada, "Sayın Ertuğrul Sağlam'ın, sezon başında 3 yıllık mukavele yapılmış olmasına karşın, yollarımızı ayırma kararı alırken söz konusu mukavelede yer alan mali vecibelerle ilgili büyük fedakarlık yapmış olması, Bursa şehri ve Bursaspor Kulübü'yle arasındaki gönül bağını ortaya koyması açısından son derece önemlidir" denildi.

Bursaspor'un içinde bulunduğu durumla ilgili özeleştiri yapılması gerektiğinin vurgulandığı açıklamada, "Bursaspor'un kadrosunda yer alan oyuncuların kalite ve değerlerinin değil, performanslarının tartışıldığı bir dönemde, kötü gidişi durdurmaya dönük umudunu sürekli koruyan ve oyuncu kadrosuna olan inancını muhafaza eden Ertuğrul Sağlam'a, gerek bu sezon ortaya koyduğu emek ve enerji, gerekse geçmiş dönemde ortaya çıkan büyük sportif başarılardaki payı için teşekkürü bir borç biliyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Yeşil-beyazlı takımın içinde bulunduğu sıkıntılı süreci aşmak adına çok çalışacaklarının aktarılarak, "Bugün karşılaştığımız engeller de geçmişte geçmeyi başardıklarımızdan daha yüksek değildir. Camiamızın her ferdinin, 13 haftalık süreçte hem sonuç hem de oyun olarak mutlu olmadıklarını ve bu yüzden yaşadıkları hayal kırıklıklarının farkındayız. Bugünden itibaren bu tabloyu değiştirmek için bütün gücümüzle ve inancımızla, enerjimizin son zerresine kadar savaşacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın" değerlendirmesi yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ertuğrul Sağlam'dan büyük fedakarlık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN