Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3. turun hakemleri belli oldu

Futbolda, Ziraat Türkiye Kupası 3. eleme turu maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Giriş Tarihi: 30.11.2015 12:04
3. turun hakemleri belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre oynanacak maçların programı ve karşılaşmalarda görev yapacak hakemler şöyle:

Yarın:

13.00 Aydınspor 1923-Denizlispor: Erdem İren (Adnan Menderes)

13.00 24 Erzincanspor-Antalyaspor: Arda Kardeşler (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Sarıyer-Kayserispor: Erkan Özdamar (Yusuf Ziya Öniş)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Vartaş Elazığspor: Burak Taşkınsoy (Seyrantepe DİSKİ)

15.30 Osmanlıspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Volkan Şeker (Osmanlı)

18.00 Bursaspor-UTAŞ Uşakspor: Cihad Sizer (Bursa Atatürk)

20.30 Torku Konyaspor-Kocaeli Birlikspor: Oktay Taş (Büyükşehir Torku Arena)

2 Aralık Çarşamba:

11.30 Iğdır Arasspor-Bandırmaspor: Erkoç Doğan (Iğdır Kışla Semt)

13.00 1461 Trabzon-Pazarspor: Mehmet Karanlık (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Fatih Karagümrük-Mersin İdmanyurdu: Levent Balcı (Vefa)

13.00 Tuzlaspor-Manisaspor: Bayram Başkan (Tuzla Belediye)

13.00 Çine Madranspor-Bucaspor: Hasan Hüseyin Yıldırım (Çine Yüksel Yalova)

13.00 Boluspor-Ümraniyespor: Ali Adıgüzel (Bolu Atatürk)

13.00 Kastamonuspor 1966-Kasımpaşa: Emre Altun (Kastamonu Gazi)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Gençlerbirliği: Tugay Kaan Numanoğlu (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.00 Kardemir Karabükspor-Payasspor: Nuri Karahançer (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor: Emre Kosif (Şanlıurfa GAP Arena)

13.00 İnegölspor-Balıkesirspor: Erdoğan Özkaya (İnegöl İlçe)

15.30 Karşıyaka-Tekirdağspor: Yasin Kol (İzmir Atatürk)

18.00 Adana Demirspor-Sivas Belediyespor: Hasan Ertuğan (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

20.30 Çaykur Rizespor-Orhangazispor: Sertaç Şaroğlu (Yeni Rize)

3 Aralık Perşembe:

13.00 Kartalspor-Giresunspor: Gürel Uzuner (Kartal)

13.00 Menemen Belediyespor-Eskişehirspor: Yiğit Peşin (Menemen)

15.30 Göztepe-Nazilli Belediyespor: Ali Karatutlu (İzmir Atatürk)

15.30 Adanaspor-Diyarbekirspor: Yiğit Arslan (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Gaziantepspor-Gölcükspor: Yaşar Can Temizel (Kamil Ocak)

20.30 Akhisar Belediyespor-Dardanelspor: Bilal Köseoğlu (Manisa 19 Mayıs)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3. turun hakemleri belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN