Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Usta hoca, 'Usta' için geliyor

Usta'nın teknik direktör adayı Lucescu'nun Türkiye temsilcisi açıkladı: '50. Yılda Şampiyonluk' projesine sıcak baktı. Usta başkan olursa görüşmeye gelecek

Giriş Tarihi: 3.12.2015
Usta hoca, 'Usta' için geliyor
Trabzonspor'da başkan adayı Muharrem Usta'nın teknik direktör adaylarından Mircea Lucescu için Türkiye temsilcisi Süreyya Ertuğrul, A Spor'a konuştu: "Kendisi Türkiye ve Trabzonspor'a sıcak. İlk etapta böyle bir teklife sıcak bakmadı. Ama ben Muharrem Usta'nın projelerinden ve 50.yılda çok büyük hedeflerinin olduğundan bahsedince, fikri değişti; 'Olabilir' dedi. Usta başkan seçilecek olursa, Lucescu bu ay içinde Türkiye'ye gelecek ve büyük ihtimalle gelecek sezon için anlaşma sağlanacak. Çünkü mayısa kadar sözleşmesi var. Gelecek sezon Türkiye'ye gelmeyi istiyor ama üç büyükler mümkün görünmüyor." Başkan adayı Muharrem Usta, twitter hesabından daha önce Lucescu'nun fotoğrafını paylaşarak "İstikrar ve başarının adı Lucescu. Hocam, Türkiye seni hiç unutmadı ve unutmayacak" notunu düşmüş, bu paylaşım takımın başına Usta seçilirse Lucescu'nun getirileceğine dair yorumlanmıştı.

CAMİAMIZ DİK DURSUN
Trabzonspor başkan adayı Muharrem Usta dün Trabzon'daki temaslarını sürdürdü. Vali Abdil Celil Öz'ü makamında ziyaret eden ardından Divan Kurulu üyeleriyle buluşup fikir alışverişi yapan Usta, "Trabzonspor'un iyi yönetilmeye ihtiyacı var. Biz kulübün menfaati için varız. Geleceğimiz için varız. Camia dik dursun, kulübü layık olduğu yere getirmekte kararlıyız. Taraftarlarımız canını sıkmasın" diye konuştu.

"LUCESCU 'HAYIR' DİYEMEDİ"
Muharrem Usta, Lucescu ile anlaşıldığı iddialarıyla ilgili dün akşam önemli bir açıklama yaptı. "Lucescu ile görüştüğümüz doğrudur" diyen Usta, "Projelerimizi anlatınca etkilendi. Özellikle '50. Yılda Şampiyonluk' hedefimiz kendisi tarafından çok beğenildi. Bize 'hayır' demedi, çok sıcak bakıyor. İnşallah başkan seçilirsek, yönetimimizle beraber Lucescu ile anlaşırız" ifadesini kullandı.

HEKİMOĞLU AÇIKLADI
Başkan adayı Celil Hekimoğlu, yönetim dün açıkladı. İşte o isimler: Bekir Bülbüloğlu, Hüseyin Örs, Sebahattin Çakıroğlu, Hakan Kulaçoğlu, Davut Yurttaş, Kemal Halil, Mehmet Ongan, Faruk Kanca, A.Kemal Denizci, Mustafa Gültepe, Turgut Öksüz, Alper Bektaş, Süleyman Kalemci, Fikret Ataoğlu, Hakan Orhan, Sami Karaman, Sezgin Oğul, Harun Kaya, Aydın Aktaş ve K. Dilek Bilgin.

BAŞKAN EKİBİNİ DUYURDU
Trabzonspor'un mevcut başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, dün yeniden aday olduğunu duyurdu ve yönetim kurulu listesini açıkladı: Necip Sevinç, Mehmet Karaoğlu, Nevzat Kaya, Fahrettin Çebi, Hakan Gedikli, İbrahim Coşkuner, Resul Kalkan, Sefer Kapucuoğlu, Ali Uzunay, Soner Yılmaz, Murat Bektaş, Yakup Karadeniz, A. Haydar Baş.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Usta hoca, 'Usta' için geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN