Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ne ağlayıp duruyorlar

"Hasan Ali'nin kartı yanlış. Onu atan hakem geçen yıl bize atılan tekmeleri görmemişti. G.Saray, TBF'de aşağıdaki insanları ayarlamış. Sahtekarlık yapıyor, suçu federasyona atıyorlar"

Giriş Tarihi: 7.12.2015
Ne ağlayıp duruyorlar
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Gaziantep maçı sonrası pek çok konuda ağır açıklamalar yaptı. İşte Yıldırım'ın sözleri:
Fenerbahçe iyi oynamadı. Sebebi de Hasan Ali'nin atılması. Aynı hakem geçen sene Bayburt'ta oynadığımız maçta, bize atılan tekmeleri görmemişti. Hasan Ali'nin pozisyonu kırmızı kart değil. Hasan Ali dokunmuyor. Üstelik Gökhan Gönül de yetişiyor. Markovic'e tokat atılıyor bir şey verilmiyor. Caner'in son dakikada rakibine yaptığı hareket penaltı! Hakem hem bize hem de Gaziantepspor'a yanlış kararlar verdi.
Basketbolda federasyon başkanı Fenerbahçeli evet. Ondan önceki başkan Turgay Demirel Galatasaraylı. Harun Bey (Erdenay), çok efendi davranıyor, söylemiyor. Ben anlatayım:

17 YIL ÇALIŞAN BUNU BİLMEZ Mİ!
Galatasaray, TBF'de aşağıdaki insanları ayarlamış. 17 sene çalışan insan, bu lisansın verilmeyeceğini bilmez mi?
Siz gidip sahtekarlık yapıyorsunuz, federasyona yüklüyorsunuz. Ne ağlayıp duruyorlar ya? Zorla sahtekarlık yapıyorsunuz, sonra suçu federasyona atıyorsunuz."

'BURASI YANGIN YERİNE DÖNER'
Aziz Yıldırım muhabirlerin, "Transfer yapacak mısınız?" sorusuna, "Siz transfer istiyor musunuz? Siz istiyorsanız yazın, çizin bakarız. Parayı da siz verirseniz transfer yaparız" dedi.
Kötü zemini de eleştiren Aziz Yıldırım, "Bu zamana kadar oynadığımız en kötü zemindi. Kaliteli oyunculara uygun bir zemin değildi" ifadelerini kullandı.
Yıldırım hakem yönetimlerinden dert yanarken, "Standartlar aynı uygulanmıyor. İkinci devre burası yangın yerine döner. Hiçbir takımın hakkı yenmesin" diye konuştu.

'KİM OLDUĞUNU HERKES BİLİYOR'
Galatasaray Kulübü, Aziz Yıldırım'a jet hızıyla resmi sitesinden yanıt verdi: "Bu akşam (dün akşam) Türkiye gündemine düşen bir demeç, güzel bir atasözümüzü hatırlamamıza vesile oldu. 'Kişi kendinden bilir işi' derler bu topraklarda… Şayet biri çıkıp birilerini sahtekârlıkla suçluyorsa 'Ben bu durumda olsam sahtekârlık yapardım' diyordur aslında... Fenerbahçe'nin kişiliği ve icraatları kamuoyu tarafından gayet iyi bilinen başkanının söylediklerini de bu kapsamda değerlendiriyoruz. Galatasaray'ı sahtekârlıkla itham eden birine 'Sen kimsin' desek hafif kalır. 'Senin kim olduğunu herkes biliyor' demek ise gayet yeterli olur."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ne ağlayıp duruyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN