Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bir virgül açıklamam dahi olmamıştır'

Giriş Tarihi: 8.12.2015
'Bir virgül açıklamam dahi olmamıştır'

"Galatasaray Kulübü ve taraftarlarına saygım daima olmuştur ve olacaktır ama ismimi kullanıp, kirletmelerini asla kabul etmiyorum"

2010-11 ŞAMPİYONLUĞUNU EMEK, TER VE İYİ FUTBOLLA KAZANDIK

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza, Galatasaray Kulübü'nün kendisinin söylediğini iddia ettiği "Başkan eğer bize güvenseydi, kendi emeğimizle şampiyon olabilirdik. Şikeye bulaşıp, futbolcuları ve Fenerbahçe'yi lekelemesine gerek yoktu" sözlerini hiçbir zaman kullanmadığını vurgulayıp şunları söyledi: "Galatasaray Kulübü ve taraftarına saygım daima olmuştur, olacaktır ama ismimi kirletmelerini asla kabul etmiyorum. 2010-2011 sezonu hakkında bir virgül açıklamam dahi olmamıştır. Türkiye'den ayrılalı 3 sene oldu ve istediğim tek şey huzur. Ben ve beraberimizdeki tüm Fenerbahçe profesyonelleri, o seneki şampiyonluğun nasıl zor kazanıldığını çok iyi biliyoruz. 2010-2011'de şampiyonluğu top oynayarak kazandık ve hatırladığım her an aynı iştahla içimden kutluyorum. Her zaman da kutlayacağım. Çünkü büyük bir savaş, emek, ter ve iyi futbolla kazandık."

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?

SAHTEKARLIK YAPIYORSUNUZ

"Basketbolda federasyon başkanı Fenerbahçeli, evet. Ondan önce Turgay Demirel Galatasaraylı'ydı. Harun Bey (Erdenay), çok efendi davranıyor, söylemiyor. Galatasaray, Basketbol Federasyonu'ndaki insanları ayarlamış. 17 sene çalışan insan, bu lisansın verilmeyeceğini bilmez mi? Siz gidip sahtekarlık yapıyorsunuz, federasyona yüklüyorsunuz. Gidip zorla sahtekarlık yapıyorsunuz, sonra suçu Basketbol Federasyonu'na atıyorsunuz. Ne ağlayıp duruyorlar ya?"

G.SARAY NE DEMİŞTİ?

SENİN KİM OLDUĞUNU HERKES BİLİYOR

"…Hatırlarsınız, kısa bir süre önce Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Alex de Souza, "Başkan eğer bize güvenseydi, biz zaten kendi emeğimizle şampiyon olabilirdik. Şikeye bulaşıp, biz futbolcuları ve Fenerbahçe'yi lekelemesine gerek yoktu" demişti. Alex'in bu beyanatının karşılığını veremeyen ve asla veremeyecek olan, bir de çıkıp hiç utanmadan Galatasaray'ı sahtekârlıkla itham eden birine "Sen kimsin" desek hafif kalır. "Senin kim olduğunu herkes biliyor" demek ise gayet yeterli olur."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bir virgül açıklamam dahi olmamıştır'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN