TSYD'ye olağanüstü kongre çağrısı

Yeni yaptırdığı logoda Türk Bayrağı'nı unuttuğu için yerden yere vurulan TSYD Yönetimi'ne İstanbul Şubesi olağanüstü kongreye gitmesi çağrısında bulundu.

Giriş Tarihi: 15.1.2016 16:19 Güncelleme Tarihi: 15.1.2016 16:22
TSYD'ye olağanüstü kongre çağrısı
Türkiye Spor Yazarları Derneği'nde son yaşanan gelişmelerden sonra İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu, TSYD Genel Merkezi'ni olağanüstü kongreye davet etti. Yeni logo için de genel kurul üyelerinin onayının alınması istendi.

İstanbul Şube Yönetim Kurulu son yaşanan olaylar üzerine dün Levent'teki binasında acil bir toplantı yaptı. Üye çokluğu ile gerçekleşen toplantıda son yaşanan olaylar masaya yatırıldı. Genel Merkeze güven tazeleme amaçlı "olağanüstü kongre" çağrısının yapılması kararlaştırıldı. İstanbul'daki üyelerin yoğun talebi üzerine şube yönetimi, genel merkeze "Olağanüstü kongreye gidilmesi isteğini" bir mektupla bildirdi. Ayrıca son günlerde büyük tartışma yaratan TSYD'nin yeni logosunun da genel kurul üyelerinin onayı alınana kadar taslak halinde tutulması istendi. İstanbul Şube, Genel Kurul'da üyelerin onayı alına kadar eski logonun kullanılmasını talep etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TSYD'ye olağanüstü kongre çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN