Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sahada takım olamıyoruz

"Trabzonspor bir kaostan çıkmış durumda. Mevcut kadromuza baktığınız zaman bireysel olarak oyuncuların hepsi yetenekli ama takım olma olgusu adına sıkıntılar yaşıyoruz."

Giriş Tarihi: 3.2.2016
Sahada takım olamıyoruz
Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenmelerinin camia üzerinde yarattığı travmayı ortadan kaldırmak için mücadele edeceklerini söyledi. Mandıralı, sahada takım olamadıklarını belirterek, "Trabzonspor bir kaostan çıkmış. Biz takımımızı hareketlendirmeye çalışıyoruz ama demek ki çok başarılı olamadık. Bu teslimiyetçi olacağımız anlamına gelmez. Mevcut kadromuza baktığınız zaman bireysel olarak oyuncuların hepsi yetenekli ama takım olma olgusu adına sıkıntılar var" dedi.
bu yenilgi bir tecrübedir

Mandıralı, maçın ardından soyunma odasında güzel konuşmalar geçtiğini ve oyuncularının artık mazeretlerini olmadığı konsunda hemfikir olduklarını belirtirken, Akhisar yenilgisinin takıma çok büyük tecrübeler kazandırdığının altını çizerek şunları söyledi: "Ligde dördüncülüğe çıkma şansımız var. Bunu başarabileceğini düşünüyorum. Akhisar maçında aksayan yönlerimizi gördük. Oyuncuların yaşamış olduğu sıkıntıları kafalarından atmak için yoğun bir şekilde uğraşıyoruz."

'FİNAL: TRABZONSTOP!'
Trabzonspor'un Akhisar Belediyespor karşısında aldığı mağlubiyet yerel basının da sert tepkisini çekti. Günebakış Gazetesi, "Çöküş!" başlığını atarken, Karadeniz Gazetesi, "Son kale de düştü" manşetini kullandı. İlkhaber Gazetesi, "Böyle mi olacaktı? " başlığını kullanırken, Kuzey Ekspres Gazetesi ise, "Sezon finali! TrabzonSTOP" dedi.

USTA: BU SENE ÇİLE SENESİ
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, takımın Akhisar Belediyespor'a mağlup olarak Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenmesinin ardından Twitter hesabından kısa bir açıklama yaptı. Usta, taraftarlara sağduyu çağrısında bulunarak, "Panik yok! Kararlıyız ve her şeyin farkındayız. Sorunların hepsi bir plan çerçevesinde yola konulacak. Maalesef bu sene çile senesi olacak" değerlendirmesini yaptı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahada takım olamıyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN