Aysal'ın batık projesi için çare taşeron!

Giriş Tarihi: 5.2.2016
Aysal'ın batık projesi için çare taşeron!

Eski başkan Ünal Aysal döneminde GS medyasından para kazanamayan G.Saray; TV, radyo, sosyal medya, resmi site ve GS Mobile'ı iki ortağa kiralıyor

Galatasaray'da eski başkan Ünal Aysal döneminde Fox International grubuyla imzalanan ve kulübün reklam pazarlamasından milyonlar kazanacağı söylenen projeden tek kuruş gelmeyince Başkan Dursun Özbek yönetimi, tüm medya birimlerini taşerona vermeye karar verdi. Galatasaray TV, GS Radyo, resmi internet sitesi, yakın bir tarihte devreye girecek olan GS Mobile'ın yanı sıra kulübün milyonlarca takipçisinin olduğu Twitter ve Instagram hesapları bir ajansa verilecek. Sarı-kırmızılı camiada bu işe talip olan isimlerin Galatasaray Lisesi mezunlarından Ruhi Ergünalp ve bir önceki yönetimde başkan Duygun Yarsuvat'ın sicil kurulunda yer alan Giray Güngör olduğu kulislerde konuşuluyor!.

"DERGİ ZARAR EDİYOR, GERİ ALIN"
Galatasaray'da genel sekreter Fatih İşbecer tarafından kulüp dışında bir medya ajansına kar ortaklığı ile verilen Galatasaray Dergisi, söz konusu şirketin projeden zarar etmesi nedeniyle kulübe iade ediliyor. Genel Sekreter Fatih İşbecer'in, "Kulübe bir maliyeti olmasın, reklamlardan payımızı alalım" dediği Galatasaray Dergisi'nden beklenen geliri elde edemeyen medya ajansı, sarı kırmızılı yönetime "Projeden vazgeçiyoruz" diye mesajını yolladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aysal'ın batık projesi için çare taşeron!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN