Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu tiyatroya itibar etmeyin

Giriş Tarihi: 7.2.2016
Bu tiyatroya itibar etmeyin

Ezeli rakipler Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki ipler yine iyice gerildi "Dünyada ve Türkiye'de herkes kimin ne olduğunu biliyor. Bizde onur vardır, haysiyet vardır, başarı vardır, gurur vardır. Biz kendi yolumuza bakıyoruz. Kimse sahnelenen bu tiyatroya itibar etmiyor"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın şike iddialarına yanıt verdi. Katıldığı televizyon programında söylediklerinin gayet açık olduğunu vurgulayan Özbek, "Ben UEFA'nın ve sporun ruhundan, felsefesinden bahsettim. Ne bir takım adı andım, ne de hedef gösterdim ama, 'Sen ne söylersen söyle, söylediğin, karşındakinin anladığı kadardır' derler ya, bu da o hesap. Nedense birileri, her şike kelimesi geçtiğinde üzerlerine alınıp yaygara kopartıyor" diye konuştu.

"RÜZGARA GÖRE YÖN DEĞİŞTİRMİYORUZ"
"Aklı olan, yıllardır gündem değiştirme amaçlı olarak sahnelenen bu tiyatroya itibar etmiyor" diyen Dursun Özbek şunları söyledi: "Hem Türkiye'de hem de dünyada herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Galatasaray'ın Türk olmayan takımları yenme ideali vardır. UEFA Kupası, Süper Kupası vardır. En çok şampiyon olma, Türkiye Kupası'nı en çok kazanma unvanları vardır. Onur vardır, haysiyet vardır, başarı vardır, gurur vardır. Biz kendi yolumuza bakıyoruz. Yürüdüğümüz yolda da asla yalpalamıyoruz. Esen rüzgara göre yön değiştirmiyoruz."

AZİZ YILDIRIM NE DEMİŞTİ?
"Bu ülkeye şikeyi getiren Galatasaray kulübüdür. Şikenin kralını Galatasaray yapmıştır. Eğer şike, kim mağlup olmuş falan diye şey yapıyorlarsa tarihlerine baksınlar. Tarihlerinde neler yazdığını hepimiz biliyoruz. Ağzı dili açıldı başkanlarının. Konuşmuyordu, konuşmaya başladı. İşin içinden çıkamayınca bizlere saldırarak bunları unutturmak istiyorlar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu tiyatroya itibar etmeyin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN