Arena'dan Kısa Kısa

Giriş Tarihi: 19.2.2016
Arena'dan Kısa Kısa
PİOLİ: Tur yüzde 51 Lazio'nundur

LAZİO Teknik Direktörü Stefano Pioli, 1-1'lik skoru adil bulduğunu belirtirken, avantajı yakaladıklarını vurguladı. Pioli, 90 dakika sonrası, Mustafa Denizli'ye tecrübeli teknik adam ile özdeşleşen "Yüzde 51" ile gödermede bulundu: "Kazanmayı istiyorduk. Elimize fırsatlar da geçti ama değerlendiremedik. Bu skor bize az da olsa avantaj sağlıyo.r Evimize çok küçük bir avantajla dönüyoruz. Tur şansımız artık yüzde 51 diyebiliriz."

Mustafa Denizli köstebeği buldu!

Burak Yılmaz'ın takım arkadaşlarına vedası sırasında sosyal medyaya sızan görüntüler, "Florya'da köstebek var" iddialarını tekrar gündeme getirmişti. Bu durumdan rahatsız olan Mustafa Denizli'nin görüntüleri medyaya servis eden kişiyi tespit ettiği ve tesislere girişini yasakladığı öğrenildi.

10 milyon lira beklenen ihale


Galatasaray, sahibi olduğu mobil uygulama, internet siteleri, sosyal medya hesapları, radyo ve TV olmak üzere 5 mecranın reklam alanı işleri için ihale düzenliyor. Sözleşme, imza tarihinden itibaren minimum 3 yıllık süre için Galatasaray yönetimi yıllık 10 milyon TL gelir bekliyor. İhaleye katılacak şirketler, tekliflerini 29 Şubat'a kadar kulübe yazılı olarak iletecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arena'dan Kısa Kısa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN