Sen figüransın

Giriş Tarihi: 22.2.2016
Sen figüransın

Deniz Ateş Bitnel... Sen artık bittin, çekil git buradan... Ancak sen figüransın. Asıl sorumlu TFF ve MHK'dır... Bu düzen mutlaka değişecektir. Gecenin kazananı Trabzonspor ve Türk futboludur

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, yönetim kurulu üyeleri ve Salih Dursun'la birlikte gece yarısı basın toplantısı düzenledi. Tarihi açıklamalar yapan Usta, TFF ve MHK'yı topa tuttu. Usta'nın satır başları şöyle: Biz üzüntülü değiliz. Alnımız dik.. Türkiye'de oynanan futbolun değişime ihtiyaç duyduğu süreçten geçiyoruz. Bu akşam çok önemli değişim gecesini yaşıyoruz. Basını biraz takip ettim, en hafif tabirle bu gece 'utanç gecesidir.' Hani okullarda öğrencilere bazı kelimeler öğretilir ya, şeref, onur, gurur, haysiyet gibi...

ŞEREFE DE İHTİYAÇLARI VAR

Bunlar önemli kelimeler. Bunları bizler öğreteceğiz değil mi, hakemler öğretecekler... Şerefle bitirilmesi gereken en ağır görev hayattır. İnsanın yalnız ekmeğe değil şerefe de ihtiyacı vardır. Bu maç Özer'in ikinci sarı kartıyla zaten bitti. Deniz Ateş Bitnel! Sen fitness merkezi mi açıyorsun, ne yapıyorsun? Çekil artık buradan. Git orada hocalık yap. Böyle bir hakemin böyle bir operasyona soyunmasındaki iklimi sorgulamamız lazım. Sorumlu TFF ve MHK'dır. Salih Dursun Türk futboluna kırmızı kartı göstermiştir. Dönüşümün sembolüdür.

ONUR KALESİNİ TERK ETSİN!

Bu akşam bir tiyatro seyrettik ama kötü bir tiyatroydu. Ben zekası olan insanların zekasıyla oynamaya cüret eden bu insanlara gülüyorum. Bu akşamın kazananı Trabzonspor olmuştur, Türk futbolu olmuştur. Penaltı olduğunda Hami Hoca'ya haber göndermeye çalıştım ama ulaştıramadım. 'Onur kaleden çıksın, olmayan penaltı ne olacaksa olsun' dedim... Değerli Trabzonspor taraftarları, en ufak bir taşkınlık yapmayın. Biz değişimin fitilini ateşleyen kulüp olmak zorundayız.

İSYANIN SEMBOLÜ SALİH
Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösteren Salih Dursun ile yönetici arkadaşlarını da yanına alıp gece yarısı basın toplantısı yapan Muharrem Usta, "Bu kapkaranlık gecede değişimin fitili ateşlenmiştir. Türk futbolunun sembolüdür Salih Dursun. Bütün kulüpler Salih Dursun'a sahip çıksın" mesajını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sen figüransın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN