Florya sonu oldu

Aşçı krizinden tribünle gerginliğe Mustafa Denizli dönemini bitiren detaylar

Giriş Tarihi: 1.3.2016
Florya sonu oldu
Galatasaray'da sona eren Mustafa Denizli döneminde tecrübeli teknik adamın birçok icraatı, Florya'da gerginlik yaratmıştı. İşte perde arkasında yaşananlar: Mustafa Denizli bir buçuk yıllık sözleşmeyi imzalar imzalamaz Florya'nın kapılarını herkese kapadı. Görev yaptığı 3 aylık sürede yönetimden kimse tesislere gelmedi.
Futbol direktörü Cenk Ergün'ü tanımayan Denizli, "Ben sadece başkana bağlıyım" dedi ve Ergün'ün TT Arena'ya gitmesini sağladı.
Denizli'nin idman metoduna, sarı-kırmızılı takım adapte olamadı. Her idmanın birbiriyle aynı olması oyuncuların asık yüzlerle çalışmaya çıkmasına neden oldu.
Florya'daki sevgisizlik ortamını özetleyen en güzel kare ise yemekhane... Mustafa Denizli A Takım oyuncuları dışında kimsenin restoranda yemek yemesine izin vermedi. A Takım yemeğini bitirdikten sonra restoranda tek başlarına yemeklerini yiyen aşçılar Denizli'nin talimatıyla Akademi'nin restoranını kullanmak zorunda kaldılar.
Geçen sezonun sonuna doğru TT Arena'da açılan, "Denizli, Şansal, Tümer" pankartını sarı-kırmızılı taraftarlar hiç unutmadı. Denizli görev yaptığı 3 aylık sürede bir kez bile tribüne çağrılmadı. Son 3 maçtır yükselen istifa sesleri de sonu getirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Florya sonu oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN