Düşünen yapandır

Basın mensubu: "Fenerbahçe yöneticisi Önder Fırat maç sürerken 'Uyu, uyu, yat, uyu' twitini attı. Trabzonspor yattı manasında. Bu konuda ne diyeceksiniz?" Şenol Güneş: "Bu tip düşünceleri olanlar o tip işleri yapanlardır."

Giriş Tarihi: 16.3.2016
Düşünen yapandır
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in, Trabzonspor galibiyeti sonrası düzenlediği basın toplantısına, "Fenerbahçe yöneticisi Önder Fırat maç sürerken 'Uyu, uyu, yat, uyu' twitini attı. Trabzonspor yattı manasında. Bu konuda ne diyeceksiniz?" sorusu damga vurdu... Söz konusu soru üzerine sinirlendiği gözlenen Güneş, "Bu tip düşünceleri olanlar o tip işleri yapanlardır. Ne sormak istiyorsunuz bilmiyorum ama. Ne demek istediğinizi size tercüme ediyorum. Siz bana o soruları sorarak beni kavgaya çekmeyin. Ben Fenerbahçe ile yarışmıyorum, kendimle yarışıyorum, takımıma hizmet ediyorum. Oyun oynatmaya çalışıyorum. Saha dışında oynamıyorum. Hiç de öyle bir düşüncem yok. Kimin ne yaptığını herkes bilir. 'Volkan Şen benim evladım, Ozan Tufan benim evladım. Fenerbahçe derbisinde bana gol attılar mağlup oldum. Ben maçı sattım öyle düşünüyorsa. Veya tam tersine. Bırakın bu işleri. Hala buralardaysalar ve bundan da başarı bekleniyorsa, beni sokmayın yani. Bana bu soruları sorarsanız daha cevap da vermeyeceğim. O soruları onlara sorun. Ne demek istediklerini, ülke adına ne yapmak istediklerini açıklasınlar" yanıtını verdi.

HERKESİ KURTARDIK!
Şenol Güneş'in karşılaşma sonrası üzerinde durduğu bir diğer nokta ise hakem yönetimiydi... Bülent Yıldırım ve yardımcılarının es geçtiği penaltı pozisyonlarına atıfta bulunan tecrübeli teknik adam, "Aldığımız sonuç herkesi kurtardı diyebilirim! Kulübeden gördüğümü hakem arkadaş görmedi mi? Diğer maçlar, bu maçlar, zaten üzerimize spekülasyon yapmaya çalışıyorlar" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Düşünen yapandır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN