Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şampiyonluklarımızı çaldılar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray’ı hedef aldı: Şike ve teşvik ile şampiyonluklarımız elimizden alındı

Giriş Tarihi: 29.3.2016
Şampiyonluklarımızı çaldılar
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 360 TV'de yayınlanan 'Telegol' programına siyah-beyazlı gündemi değerlendirdi. Orman'ın özellikle geçmiş yıllara ilişkin Galatasaray'a yönelik atışmaları gündeme oturdu...

İşte Orman'ın yankı getiren o açıklaması: "Beşiktaş, çok şampiyonluklar kaybetti. O dönemlerde kanıtlanamayan şike ve teşvik primi olayları oldu. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da o dönemlere ilişkin verdiği örnekler var. Beşiktaş'ın iki önemli başkanı var. Baba Hakkı ve Şeref Bey... 'Şerefinle oyna, Hakkınla kazan' mottosunu yarattık. Onun için şerefli ikincilikler bizim için daha önemli."

İKİNCİ BAŞKANIMI GÖNDERMEZDİM

Fikret Orman'ın açıklamalarından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da nasibini aldı. Aziz Yıldırım'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kulüp başkanlarının buluştuğu toplantıya katılmamasını eleştiren Orman, "Cumhurbaşkanımızın toplantısına asla ikinci başkanımı göndermezdim. Aziz Yıldırım belki seyahatte olabilir. Ben İstanbul'daydım. Eğer ki o kısa süreç içerisinde ben yurt dışında olsaydım o zaman ikinci başkanımız katılırdı. Program 1-2 günde ortaya çıktı" dedi. Orman, ertelenen derbinin tarihinin 13 Nisan olarak belirlenmesi konusunda ise, "İki kurumun da fikrini almış Futbol Federasyonu ve bir karar vermiş... Herkes bir hesap yapıyor da Allah'ın da bir hesabı var" değerlendirmesini yaptı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyonluklarımızı çaldılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN