Özür dilemem!

Giriş Tarihi: 1.4.2016
Özür dilemem!

“Doğru olduğuna inandığım şeyi yaptım. Kararımdan dolayı pişman değilim. Özür dileyecek bir durum yok. Ben karara nasıl saygı duyuyorsam, insanların da susması lazım. Teknik heyet ve oyunculara saygısızlık yapılıyor.”

Fenerbahçe kaptanı ve kalecisi Volkan Demirel, Milli Takım'a yeniden çağrılıp-çağrılmaması ve özür dilemesi ile ilgili, bitip tükenmek bilmeyen tartışmalara kulüp dergisinin Nisan sayısında açıklık getirdi... Milli formayı giydiği için her zaman gurur duyduğunun altını çizen Volkan, "Bir futbolcu için milli formanın hiçbir tartışması veya planlaması yoktur. Size verildiği takdirde, onu giymek için gurur duyar, bu durumun onuru yaşarsınız. Ama artık bu olay çarpıtılmaya başladı ve ben bundan rahatsız oluyorum" dedi. Görev verildiği taktirde milli forma için savaşacağına vurgu yapan tecrübeli kaleci, "Oyunculara, teknik ekibe saygısızlık yapıldığını düşünüyorum. Çağrılıyorsam giderim, çağrılmıyorsam da ben nasıl ki karara saygı duyuyorsam, insanların da susması lazım" ifadelerini kullandı.

YAPTIĞIMDAN PİŞMAN DEĞİLİM
maçında annesine, eşine ve kızına ağır küfürler edildiğini hatırlatan Volkan, "O kafayla zaten oynayamazdım. Takıma hiçbir faydam olmazdı. Bu nedenle çıktım. Bu kararım kimine yanlış kimine doğru gelebilir ama ben doğru olduğuna inandığım şeyi yaptım. Bu kararımdan dolayı hiç pişman değilim ve özür dilenecek bir durum olduğunu da düşünmüyorum. Kimse özür dilememi beklemesin. Çağrılıyor muyum, çağrılmıyor muyum? Bitti. Kimse başka bir şey aramasın. Ben çağrılsam gidip oynayacağım, çağrılmazsam da saygı duyup çalışmaya devam edeceğim" diye konuştu.

BALON PATLASA İZDİHAM OLURDU
Volkan, G.Saray-F.Bahçe maçının güvenlik gerekçesiyle ertelenmesinin doğru bir karar olduğunu savundu: "Biz maçımızı tarihinde oynamak isterdik ancak o günkü şartlar içinde tribünde bile patlasa, izdiham yaşanacaktı. Ertelemenin altında başka şeyler arayanlar var, hiçbir şey aramasınlar. Hayatta hiçbir şey bir insanın canından önemli değildir. Herkese yetecek kadar okjisen ve nimet var. Kavganın ve savaşların bitmesi gerekiyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özür dilemem!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN