Bekle bizi Kroll!

Dursun Özbek ve yönetimi, dünyaca ünlü Amerikan soruşturma firması Kroll ile Londra’da masaya oturdu ama duayenler, eski hesapların incelenmesine karşı!

Giriş Tarihi: 19.4.2016
Bekle bizi Kroll!
Galatatasaray yönetimi, kulüp hesaplarının geçmişe yönelik soruşturması için dünyaca ünlü bir Amerikalı şirketle anlaştı ama sarı-kırmızılı kulübün duayenleri, Başkan Dursun Özbek'e bu incelemenin yapılmaması için baskı yapıyor. Genel Sekreteri Fatih İşbecer'in "Galatasaray fakirleşirken zenginleşenler var" sözüyle alevlenen ve Başkan Özbek'in son divan kurulu toplantısında dile getirdiği geçmişi sorgulama operasyonu için 'de bulunan soruşturma ve inceleme kuruluşu Kroll'un Londra şubesi yetkilileriyle masaya oturuldu.

"İHTİYACIMIZ SEVGİ"
Kroll ekibi, soruşturmanın başlaması için Galatasaray yönetiminden haber beklerken, Mali ve İdari Kongre öncesinde, "Geçmişi araştırmayın. Bizim sevgiye ihtiyacımız var" diyen Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder başta olmak üzere bazı isimlerin soruşturmaya karşı oldukları ve yönetime baskı yaptıkları öğrenildi.

ÖZBEK SÖZ VERDİ AMA İNCELETEMEDİ

Adnan Polat: Başkan harcanan paraların inceleneceği sözünü bana verdi ama olmadı

Galatasaray'da geçmişin soruşturulması polemiğine eski başkan Adnan Polat da katıldı. 360 TV'ye konuşan Polat, "Dursun Özbek, Galatasaray'da harcanan paraların inceleneceği sözünü bana verdi ama olmadı. Harcanan paralar araştırılmasın diye yönetime baskı yapılıyor. Yönetimin acilen seçim kararı alması lazım. Baktığımızda bizden sonra gelen yöneticiler pervasızca para harcadı" ifadelerini kullandı. "2011'den sonra kulübün yerini bilmeyen insanlar başkan oldu" diyerek Ünal Aysal ve Dursun Özbek'e göndermede bulunan Adnan Polat, "Galatasaray'ın en önemli sorunu, tüzüğündeki çifte standart. Liseli olmayan Galatasaraylılar, savunmaları bile alınmadan kulüpten uzaklaştırılıyor" yorumunu yaptı.

SORUŞTURULMASI BEKLENEN TRANSFERLER
Sasa İlic
Franck Ribery
Fernando Muslera
Aurelien Chedjou
Alex Telles
Didier Drogba
Tarık Çamdal
Bruma
Blerim Dzemaili
Goran Pandev
İzet Hajrovic
GS Store gelir ve giderleri
Florya giderleri Menajer komisyonları
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bekle bizi Kroll!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN