Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Recep Kıvrak: Ciğerim yanıyor

Giriş Tarihi: 25.4.2016 20:45 Güncelleme Tarihi: 25.4.2016 20:59
Onur Recep Kıvrak: Ciğerim yanıyor

takım kaptanı Recep Kıvrak, maçında yaşanan olaylar sonrası Trabzonspor formasını yere bırakmasının yanlış anlaşıldığını belirterek, içinde bulundukları durumdan dolayı ciğerinin yandığını söyledi., Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar sonrası Trabzonspor formasını yere bırakmasının yanlış anlaşıldığını belirterek, içinde bulundukları durumdan dolayı ciğerinin yandığını söyledi.

Takım Kaptanı Recep Kıvrak, Avni Aker Stadyumu'nda yaşananlarla ilgili kulübün internet sitesinde açıklama yaptı.

YAZARLAR TRABZONSPOR-FENERBAHÇE MAÇINI YORUMLADI

Yıllarca emek verdiği ve canından çok sevdiği Trabzonspor?un içinde bulunduğu durumdan dolayı ciğerinin yandığını belirten Onur,'Dün oynadığımız maçta, görmek istemediğimiz olaylar yaşandı. Ben de Trabzonspor formasının asla ve asla bunları hak etmediğini belirtmek için bir hareket yaptım. Bu hareketim ne formaya ne de armaya yönelikti. Bu yüzden kimse yanlış anlamasın. Eğer yanlış anlayanlar oldu ise, özür dilerim' dedi.

ONUR KIVRAK BIRAKTI! "BENDEN BU KADAR..."

Kaptan Onur Recep Kıvrak, Trabzonspor'un büyük bir kulüp olduğunun altını çizerek, 'Şunu herkes iyi bilmeli ki, ben de bu şehrin bir evladıyım. Trabzonspor'un kaptanıyım. Bazen duygularımız, gerçeklerin önüne geçebiliyor' diye konuştu.

İŞTE TRABZONSPOR'U YAKAN ADAM YAKAN

'Takımımızın daha iyi olması için gayret gösteriyoruz' diyen Kaptan Onur Recep Kıvrak, sözlerini şöyle tamamladı:
"Elbette içinde bulunduğumuz bu durumdan çıkmak için gerek başkanımız gerekse de yönetim kurulumuz gayret gösteriyor. Ben, Avni Aker'den sonra Akyazı'da başlayacak yolculuğumuz için daha da tutkulu şekilde çalışacağım. Yeniden şampiyonluk kupalarını kaldıracağımız günleri hep birlikte görmek istiyorum. Gelecekteki büyük başarılar için üzerime düşeni en iyi şekilde yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.'

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Onur Recep Kıvrak: Ciğerim yanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN