Türkiye'nin en iyi haber sitesi

3 sene avantadan şampiyon oldular

“3 Temmuz’u yaşamış, mağdur olmuşuz. 3 sene avantadan şampiyon olmadılar mı? da kafayı kullansaydı, olsaydı” diyen Mahmut Uslu ekledi: bizi şampiyon yapabilir...

Giriş Tarihi: 1.5.2016
3 sene avantadan şampiyon oldular
TAHRİK OLMASINLAR DİYE...
Üç Temmuz süreci bize büyük zararlar verdi. 15 senedir yöneticilik yapıyorum. Son 3 senedir tahrik etmemek için ne ne de Trabzonspor maçına başkanla gitmiyoruz. Bir de gitsek, tahrik olsalar ne olacak. Bizim yapabileceğimiz ne var Fenerbahçe olarak? Mağdur olmuşuz. 3 Temmuz'u yaşamışız. Elimizdeki silahları, kaleleri almışlar. Bütün oyuncularımızı satmışız. 3 sene avantadan şampiyon olmadılar mı? Yani onlar oldu. da olabilirdi. Kafayı kullansalardı, olsalardı.

BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ!
Biz 3 senede para değeri olarak ne kadar kaybettik? 80 milyon Euro. Üçte birini alsak yaklaşık 30 milyon Euro eder. Bir de oyuncularımızı sattık. Transferlerde hızlı davrandığımız için hatalar yapmışız. Bütün bu sıkıntıları çekmişiz. Daha biz ne çekelim. Onun için de şampiyon olmamız lazım. Nasıl olacak bilmem ama öyle ya da böyle biz şampiyon olacağız. Biz 7 puan kaybettik. Beşiktaş da kaybeder. Belki Galatasaray bizi şampiyon yapar. Maçlardan biri de o."

ATEŞ ÜFLEYEREK SÖNERMİŞ
Ligde yaşanan olayları da değerlendiren Uslu, "TFF küme düşürürüm" diyecek, bir daha vukuat yaparsan bitti… Kural koyacaksın. Belki vardır da yönetmelikte. Hadi yapabiliyorlarsa yapsınlar" dedi. Uslu basketbol üzerinden G.Saray'a bir mesaj daha gönderdi: "Basketbol koçumuz Obradovic ile G.Saray'ın koçu Ergin Ataman birbirlerine Avrupa'daki maçlar için başarı dileyip, güzel açıklamalar yaptılar. Demek ki isteyince oluyormuş. Demek ki üfleyerek sönüyormuş. Amatörlerde 60-70 milyon açığımız var. Ama başkan Aziz Yıldırım büyük bir risk aldı üzerine. Büyük işler yaptı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
3 sene avantadan şampiyon oldular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN