Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yolculuk başladı

“Hocamız ’u hepimiz kadar iyi tanıyor. Yeni sezonda yeni heyecanlar için yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Gelecekte büyük işlere imza atacağız”

Giriş Tarihi: 26.5.2016
Yolculuk başladı
Ersun Yanal'a Akyazı'da imza attıran başkan Muharrem Usta:

ile iki yıllık anlaşma sağlayan teknik direktör Ersun Yanal, başkan Muharrem Usta ile geldiği Trabzon'da, ayağının tozuyla Akyazı Stadı'nda incelemelerde bulundu. Stadın yanına yapılan sentetik çim sahada Yanal için imza töreni düzenlenirken, Usta, "Her şeyiyle yeniden başlamak için Akyazı bize referans olacaktır. Burası bizi ateşleyecek. Yeni hocamızla birlikte yeni bir yolculuğa başlayacağız. Ersun hocamız Trabzonspor'u hepimiz kadar iyi tanıyor. Yeni sezonda yeni heyecanlar için hep birlikte kenetleneceğimiz bir yolculuğa başlamak için yeni bir davette bulunuyorum. Yeni bir dünyayı inşaa edebilmek için heyecanlı günlerin arifesindeyiz. Büyük işlere imza atacağız, hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

BAKANLARA TEŞEKKÜR
Usta törende stat inşaatındaki sorunların çözümüne katkı yapıp hızlanmasını sağlayan bakanlara da özel olarak teşekkür etti: "Çatı yavaş ilerliyordu ama Bakanlarımız Berat Albayrak, Çağatay Kılıç ve Süleyman Soylu'ya teşekkür ederiz. Stadımız yeni sezona yetişecek inşallah."

YANAL: YENİ BİR START İÇİN ZEMİN HAZIR
Törende konuşan Yanal, Trabzonspor'un Türkiye'de önemli bir değer olduğunu belirterek, "Yeni başlangıcın zemini . Dip yapmış Trabzonspor'u nereye götüreceğimizi biz çok iyi biliyoruz. Her şey birden olmayacak. Yavaş yavaş gelişecek. Tarafarımızın sabrına ve desteğine ihtiyacımız var" dedi.

PROJELER GÖZDEN GEÇİRİLDİ
Usta ile Yanal, Akyazı projesinin planları üzerine konuştu. Yanal, inşaatı süren tesislerdeki spor ve kondisyon salonlarında bazı değişikler istedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yolculuk başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN