Cezayı sileriz ama...

Giriş Tarihi: 6.7.2016
Cezayı sileriz ama...

Başkan Özbek, cezaları, oyunculardan istediği feda için koz olarak kullanıyor. Maç başı ücretler silinirse cezalar da rafa kalkacak. Cezaları bilmeyen haftaya bırakıyor

Futbolcularına tarihte görülmemiş astronomik cezalar veren Başkanı Dursun Özbek, oyuncuların menajerleriyle yapılan görüşmelerde kimsenin feda etmeyeceğini öğrenince küplere bindi. Noterde hazırlanan ceza evraklarını tek tek takip eden Özbek'in "Bize zor zamanımızda yardım etmiyorlar. Ödesinler de görelim" dediği ve adeta futbolculara rest çektiği öğrenildi.

YALMAN BİLMİYOR
Florya kulislerinde konuşulan ise Özbek'in bu hamlesinin altında kontratlardaki maç başı ücretlerini kaldırma projesinin olduğu ve cezaların silinmesi karşılığında futbolculara puan başına 5 bin vermek istemesi yatıyor. Sportif A.Ş yönetimine giren Alp Yalman'a cezaların tebliği hakkında bilgi verilmediği ve ipleri koparan Yalman'ın bayram sonrasında görevi bırakacağı öğrenildi.

?KUPA PRİMİ BUHAR OLDU!
Galatasaray yönetiminin elini kolunu bağlayan finansal yapı, Florya'da kazan kaldırttı. Futbolculara Türkiye Kupası'nı kazandıkları için verilmesi gereken primler için yönetim kurulundan hala karar çıkmazken, personelin aldığı primlerin de bir yıldır ödenmemesi sabırları taşırdı. Futbolcuların primlerinden yüzde 5'i kendi elleriyle verdikleri personelin, bayram öncesinde cebine para girmediği ve takıma "Personele verdiğiniz primi biz sizden keselim ve dağıtalım" diyen Başkan Dursun Özbek'in bu kesintiyi yapmasına rağmen çalışanlara dağıtmadığı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cezayı sileriz ama...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN