Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Barcelona çağırsa gitmem

Giriş Tarihi: 19.8.2016
Barcelona çağırsa gitmem
Orman yanarsa senin ciğerin yanar. Güneş, ormanı yakarsa hepimiz zarar görürüz. İkisinden de vazgeçmek doğru değil.
Başkan üzülmüş, ben de üzüldüm. Fikret Orman 'nin en iyi başkanıdır. Ona aktarılanlarla açıklamalarım çok farklı.
Olay istifa değil. Gitmemi isteyenlere net bir şekilde söyleyeyim; kovsalar bile en az bir yıl daha 'tayım.
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Lig TV'deki açıklamaların yanlış anlaşıldığını belirtti ve istifa edeceği iddialarına cevap verdi. Başkanı ve yönetimi suçlayan birisi hayatı boyunca olmadığını dile getiren Güneş, "Sadece takım ve transferlerle ilgili durum tespiti yaptım. Bunun arkasından 'Güneş Orman'ı yaktı' gibi söylemler doğru değil. Orman yanarsa ciğerin yanar. Güneş, ormanı yakarsa hepimiz zarar görürüz. Başkan üzülmüş, ben de çok üzüldüm. Ona aktarılanlarla, izlenenin farklı olduğunu düşünüyorum" dedi.

O, TÜRKİYE'NİN EN İYİ BAŞKANI
Tecrübeli hoca şöyle devam etti: "Başkan bana 'Ağabey' diyor. O, Türkiye'nin en iyi başkanıdır. Hiçbir yalakalık yapmam. Söylediklerimle bir gün sonra çıkanlar arasında alaka yok. Süper Kupa'nın hakemi ile ilgili suçlamada bulunmadım, hakemlere ihtiyacım yok. Galatasaray ve Trabzon'u da transfer için suçlamadım."

MİLAN ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE Mİ?
"Olay istifa olayı değil... Yok ya! Başka ne istiyorsunuz? O kadar basit mi? Hayata böyle mi bakıyorsunuz? Gitmemi isteyenlere net bir şekilde söyleyeyim en az bir yıl daha buradayım. Kovsalar da gitmeyeceğim. Sosa gitmek istediği için gitti. Milan Şampiyonlar Ligi'nde oynuyor mu? Beni Barcelona istese bu takımı bırakmam. Bu takımla Şampiyonlar Ligi'ni görmek isterim."

ŞENOL GÜNEŞ'TEN SATIR BAŞLARI
Beşiktaş'ın adı şampiyonluk için yeterlidir, yine bunu kovalayacağız. Başkan ve yönetimin desteği, oyun gücü ve taraftarımız bu yarış için yeterli olacaktır.
Ben fikrimi söyleyeceğim, başkan ihtiyacı giderecek ya da gideremeyecek. Ben işi yürütsem "hoca para alıyor" derler. Para konusu kirli bir iştir.
Sayın başkanla sorunum yok. Onun başarılı olmasını en az onun kadar ben istiyorum. Zaman zaman aramızda fikir ayrılığı olsa da ondan asla vazgeçmeyiz.
Biz bir bütünüz. Böyle tartışmaların olmasını doğru bulmuyorum ve kendime kızgınım.
Şampiyonlar Ligi'nde ezilmek istemiyorum. Şampiyonlar Ligi'nde 1 maçın ardından derbi oynayacağım. Bu takım onu nasıl kaldıracak? Güçlü takımlara karşı üst üste mücadele etmek sıkıntı yaratabilir.
Transfer olmazsa Veli, Mustafa ile eldekileri zorlayabiliriz.
Oyuncu tek bir mevkide sabit kalmamalı. Oğuzhan biraz kötü oynasın, 'Ben burada iyi değilim' der.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Barcelona çağırsa gitmem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN