‘Terörist’ diyemedi!

Giriş Tarihi: 26.8.2016
‘Terörist’ diyemedi!

17-25 Aralık darbe girişiminden bir gün önce vekillikten istifa eden Şükür attığı 33 twitin hiçbirinde Gülen için ‘terörist’ ifadesini kullanamadı

15 Temmuz darbe girişiminin ardından tek kelime etmeyen Şükür uzun süren sessizliğini bozarken yine herkesin tepkisini çekti. Hakkında, "Fethullahçı Terör Örgütü/FETÖ" üyeliği sebebiyle yakalama kararı verilen ve 200 milyon dolarlık mal varlığınael konulunca, panikleyen Şükür, kaçtığı 'den açıklamalar yaptı. 17-25 Aralık darbe girişiminden sadece bir gün önce AK Parti milletvekilliğinden istifa eden Şükür'ün twitter hesabından 33 maddelik paylaşımda bulunması sonrası kendisine vatandaşlardan da sert tepkiler geldi. İşte onlardan bazıları: "Şimdi mi konuşuyorsun? Mallar gitti diye mi endişelendin?", "Darbe gecesi neden sustun, millet tankların önüne yatarken hangi saat dilimindeydin?", "Bu kadar duygusal yazmışsın darbeyi önceden bilmediğine ailenin üzerine yemin edebilir misin?", "Senin devletin ABD karşıtı", "Takiyyenin bu kadarına kadar da pes doğrusu!.."

TEPKİLER YÜZÜNDEN İNFOSUNU DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDI!
Hakan Şükür twitter infosunda yer alan "Devlet üstün madalyası sahibi Milli sporcu" ifadesini kaldırmak zorunda kaldı. ABD'ye kaçan, FETÖ yapılanmasının iki kez kalkıştığı darbe girişimlerine sessiz kalan, twitter'dan sürekli örgüt lideri Gülen'e methiyeler düzen Hakan Şükür, vatandaşlardan gelen sert tepkiler üzerine infosunu "İstanbul-Sakarya" diye değiştirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Terörist’ diyemedi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN