Kirli çamaşırları dökülecek!

Gazeteci Robert Beasley’nin haftaya çıkacak kitabı ‘Jose Mourinho’ ortalığı karıştıracak... Kitapta “Wenger’i döveceğim” sözünden ’e dek birçok detay var

Giriş Tarihi: 24.9.2016
Kirli çamaşırları dökülecek!
Dünya unun ilgi odağı figürlerinden Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho bir kez daha en çok konuşulanlar listesinin zirvesini zorlayacak gibi... Portekizli teknik adama yakınlığıyla bilinen ve onunla sık sık görüşme fırsatı bulan gazeteci Robert Beasley'nin haftaya çıkacak kitabı 'Jose Mourinho'da Arsene Wenger nefretinden Brad Pitt yorumlarına, ödül takıntısından gerçekleşmeyen Wayne Rooney transferine dek sansasyonel iddialar yer alıyor.

tam bir aptalmış!
Porteki zli hocayla ilgili kitapta yer alan bazı ilginç notlar şöyle: * Rooney 'yi 'de çalışırken de beğeniyordu. Yönetime espriyle karışık, "Bana bu şişman çocuğu alın" dedi. * Bir dönem ayın menajerini kimin seçtiğine takıntılıydı. Çok iyi performans sergilediği Aralık 2014'te nasıl seçilmediğini anlayamamıştı. O da harekete geçip bu oylamayı kimin yaptığını araştırmaya başladı. * Jennifer Aniston otele girdiğinde 4-5 saniye duraklayıp sohbete ara verip şöyle dedi: "Vay be! Brad Pitt gerçekten aptalmış!"

Wenger'in suratını dağıtacağım
Mourinho'nun Chelsea'yi çalıştırdığı dönemde İspanyol yıldız Mata'nın Manchester United'a satılması sonucu bir basın toplantısında Wenger'in "Mata gibi yıldızı neden sattı anlam veremedim" sözlerine çok sinirlendiği belirtilen Mourinho, "başarısızlık uzmanı" olarak nitelendirdiği Fransız teknik adam için, "Wenger'i bir gün saha dışında bulup suratını dağıtacağım" ifadesini kullandığı kitapta yer aldı. Wenger ise kitabı okumayı düşünmediğini ve futbol dışı yorum yapmayacağını belirterek polemiğe girmedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kirli çamaşırları dökülecek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN