Kadroya aldım ama içime sinmedi

Giriş Tarihi: 13.11.2016
Kadroya aldım ama içime sinmedi

“Emre Belözoğlu bu işe vesile oldu, Arda’nın araması da beni tatmin etti. Kadroya aldım ama içime sinerek verdiğim bir karar olmadı”

Kosova maçı öncesi "Tuzağa düşmeyeceğim" diyen ve sadece maçla ilgili soru alan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim dün 2-0'lık galibiyet sonrası tüm sorulara yanıt verdi... "Ben buyum, karakterim değişmez" diyen Terim; cevaplarını yine özlü sözlerle süslemeyi de ihmal etmedi. Terim, af için şunları söyledi: Ben kendi şahsıma EURO 2016 sonrası özür diledim. Kesinlikle 'özür dilemeliler' demedim. 'Benden dilemesinler, halktan özür dilesinler' dedim. Herkesin çok kolay alamayacağı 4 aylık bir karar verdim. Benim 'Şeref'le ilgili de herhangi bir kişiye sözüm olmadı. Orada formadan bahsettim. Ben hala aynı noktadayım. Bu tartışmalara yol açan olayları yok saymam mümkün değil. Kadroya almak, gönlüme almak demek değil. İlişkiler de eskisi gibi olmayabilir

ÜLKEDE ÇOK İŞ VARKEN...
Kosova kadrosunu açıklamamdan birkaç saat önce bir telefon aldım. Sonrasında da Arda Turan ile konuştum. Emre Belözoğlu vesile oldu. Onun dışındaki hiç kimse doğru değil. Emre Belözoğlu ve sonrasında da Arda ile konuşmam beni tatmin etti. Açıkçası içime sinerek verdiğim bir karar da olmadı. Yaşanmışlıkları yok sayacak değilim... Sayın Cumhurbaşkanımızın bile talimat verdiğini söyleyenler var. Türkiye'nin bu kadar işleri varken, bunları söylemek... Cumhurbaşkanımız her maçtan sonra bizi arar. Ama bu konu ile ilgili, 'al ya da alma' dememiştir. Hiçbir şey söylememiştir.

BEN HOCAYIM O FUTBOLCU
Arda'ları kadroya almama "Yancılar" üzülmüştür. Var ya Twitter'dakiler, Instagram'lar... Arda'yı da, Burak'ı da ben katayım, diğerlerini söylemiyorum. Arda dışında kimseyi konuşmadınız. Arda ile ilgili tek söz etmedim. Benim yakınımdaki kimse de tek kelime yazmamıştır, etmemiştir.. Terim'le Arda niye kavga etsin? Ne aynı yaştayız, ne aynı meslekteyiz. Ben hocayım, o futbolcu. Bazı şeyler insanın kendisinde kalmalıdır. Gönlümün kırıklığını da anlattım. Gönlümün kırgınlığı da geçecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadroya aldım ama içime sinmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN