Yapacak çok işim var Gitmiyorum!

“Yanımda ceketinin düğmesini açamayanlar, ağzını açamayanlar babayiğit olmuşlar...”

Giriş Tarihi: 13.11.2016
Yapacak çok işim var Gitmiyorum!

Terim karşılaşma sonrası istifa edeceği iddialarınıda yalanladı: Hiçbir şekilde istifa etmeyi düşünmedim. Bugün (dün) başka bir türlü sonuç alsak dahi istifa etmeyecektim. Buradayım, yapacak çok işimiz var. Sosyal medya spekülasyonlara çok müsait. Her şey değişebilir ama benim karakterim değişmez. Hırvatistan'da berabere kalmışız, tek mağlubiyetimiz İzlanda. Kıyamet koptu. Benim yanımda ceketinin düğmesini açamayanlar, ağzını açamayanlar, babayiğit olmuşlar. "Fatih Terim baba adam, Fatih Terim reis, Fatih Terim kavrar..." İyi, güzel... Biraz haddi bilmek lazım. Sizin hiç ihanete uğradığınızı hissettiğiniz oldu mu? Bilmediğinizi televizyondan acımasızca öğrendiğiniz oldu mu? Ben istifa etseydim çok zaman vardı. Ben kötü niyetli olsaydım, bu arkadaşları Ukrayna ve İzlanda maçı kadrolarına alırdım."

BELÖZOĞLU'NDAN FAYDALANACAĞIM
Ben bedel ödemeyi göze aldım. Emre Belözoğlu, o kadar iyi niyetle o kadar düzgün konuştu ki.. Oynayabildiği kadar oynasın, onun adamlığından faydalanacağız. Oynamadığı zaman yardımcım olsun istiyorum.

VOLKAN DEMİREL'İN LOBİSİ Mİ VARDI?
Volkan Demirel'i ilk kez milli takıma çağıran benim. 2005'ten 2013'e kadar kötü oynasa da kaleyi ona verdim. Volkan'ı kadroya alırken lobisi mi vardı. 2. kaleci bile yapmadım. 2008'de kırmızı kart gördüğünde dahi oynattım. Volkan'ın milli takımda oynama isteğine veriyorum bu sözlerini. Yalçın tweet atmamış mıydı bize? Şimdi burada.

'RİEKERİNK RAHAT OLSUN'
Terim, çok tartışılan G.Saray iddialarına da yanıt verdi: "Galatasaray ile benim adımın geçmesi kadar doğal bir şey olamaz. Dünya döndükçe benim ismim G.Saray'la anılacaktır... Ama ben hiçbir zaman, hocası olan bir takımla görüşmedim.
Riekerink çok da iyi işler yapıyor. Ben Riekerink'in rahat olmasını isterim, öyle de gözüküyor."

67
Milli Takım'ın başında 131. maçına Kosova karşısında çıkan, Terim 67. galibiyetini aldı. 65'i özel, 66'sı resmi karşılaşmalarda 32 beraberlik, 32 de yenilgisi var.

ÜÇ PUAN ALDIK RAHATLAMADIK
Terim, Kosova galibiyeti için şunları söyledi: 3 puan almak iyi bir şey ama daha rahatlamadık. 3 puan almak zorunda olduğumuz birçok maç var. Bundan sonra mümkünse gidebildiğimiz yere kadar kaybetmemek gitmeliyiz. Cengiz gibi gençlere şans vermeye devam ediyoruz. İyi bir görev adamı, iyi oynuyor. Yaşlı, genç demeden herkesi deneyeceğiz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yapacak çok işim var Gitmiyorum!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN