Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evet diyen bir 17 Nisan’a uyanmak dileğiyle

Giriş Tarihi: 21.3.2017
Evet diyen bir 17 Nisan’a uyanmak dileğiyle

Futbol Zirvesi, Cumhurbaşkanı’nın Desailly’e attığı penaltı ile start aldı??

SPOR BAKANI AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
"16 Nisan günü inşallah, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine 'evet' diyerek, çok daha hızlı ilerleyeceğiz."

TFF BAŞKANI YILDIRIM DEMİRÖREN
"Türk futbolu çağ atladı ve Avrupa'da söz sahibiyiz. 17 Nisan sabahı 'Evet' diyen bir Türkiye'ye uyanmak dileğiyle."

KBV BAŞKANI GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ
"Bizim için önemli günde, bizi yalnız bırakmadınız. Evet Sayın Cumhurbaşkanım biz de hep sizin yanınızda olacağız."

Kulüpler Birliği Vakfı tarafından 2.'si düzenlenen Futbol Zirvesi dün İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı zirve, futbol dünyasının yerli ve yabancı isimlerini bir araya getirdi. Spor dünyası yapılan konuşmalarda Türkiye'nin kaderini belirleyecek, '16 Nisan Anayasa Değişikliği' referandumu için de 'Evet' dedi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç şunları söyledi: "Sayın Cumhurbaşkanım, Türkiye'nin sesini yükselten politikalarla yolumuzu açtığınız için size şükranlarımızı sunuyoruz. 16 Nisan günü inşallah Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine 'evet' diyerek, çok daha hızlı ilerleyeceğiz."

TÜRK FUTBOLU ÇAĞ ATLADI
TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, son 15 yıldaki önderliğinin meyvelerini toplamaya başladıklarını belirtip şöyle konuştu: "Türk futbolu çağ atladı. Artık Avrupa'da söz sahibiyiz. Sayın Cumhurbaşkanım, gücümüzü sizden ve devletten alarak 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na aday olduk. Sayın Cumhurbaşkanım daha güçlü Türkiye için 17 Nisan sabahı 'Evet' diyen bir Türkiye'ye uyanmak için saygılarımı sunuyorum."

YAYIN GELİRİMİZ ARTTI
Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, ülkenin 15 Temmuz'da uçurumdan döndüğünü hatırlatırken şu ifadeleri kullandı: "Sayın Cumhurbaşkanımızın futbola yönelik vizyonu sayesinde önemli bir yayın geliri elde ettik. Bizim için çok önemli günde bizi yalnız bırakmadınız. Emin olabilirsiniz ki sizin için çok önemli günlerde biz de, evet Sayın Cumhurbaşkanım, hep yanınızda olacağız."AMATÖRLERDEN PANKART

Amatör kulüpler, Cumhurbaşkanı Erdoğan için üzerinde, "Türkiye amatör spor kulüpleri size minnettardır" yazılı pankart açtı. Erdoğan'ın, konuşmasında amatörlere destek çağrısı yaptığı an tüm amatör kulüp yöneticileri, ayağa kalkıp alkışladı.

FUTBOL; MEYDAN OKUMADIR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, futbolun dünyanın her yerinde kenar mahalle çocuklarının kurtuluş umudu olduğunu belirtip, "Bizim çocukluğumuzun hikayesidir. Futbol bir direniş, bir meydan okumadır" dedi.

USTA İŞİ VURUŞ
Fransızların efsane defans oyuncusu Desailly'nin koruduğu kaleye penaltı atan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, futbolculuğunu konuşturdu. Erdoğan'ın usta işi vuruşunda Desailly topa hamle yaptı ama golü yemekten kurtulamadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evet diyen bir 17 Nisan’a uyanmak dileğiyle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN