Bedelini ödeyecekler

Giriş Tarihi: 7.5.2017
Bedelini ödeyecekler

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün adını vermeden bazı isimlere faturayı kesti

'Verilmeyen kartlar ve penaltı var. G.Saray'ın kaderiyle kimse oynayamaz'

"Bruma hata yaptı, hocası da çıkardı. İçeride de hataları olanlar var, onlar da bedelini ödeyecekler. Yaptırımların devamı gelecek birkaç gün içerisinde"

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, hakem Özgür Yankaya ve takımdaki bazı oyunculara çıkıştı: "Verilmeyen kartlar, penaltı var. Nasıl verildiği anlaşılamayan bir sarı kart. İkinci gol öncesi verilmeyen penaltı var. Bu kadar düşük seviyede bir hakem buraya neden atanıyor. Galatasaray'ın kaderiyle kimsenin oynamaya hakkı yok."

BRUMA ÖYLE DAVRANMAMALIYDI
"İstifa yok. İçeride konuşmalar oldu, bunun devamı olacak. İçeride de hataları olanlar var, onlar da bedelini ödeyecek. Dışarıdan da müdahaleler olduğuna inanıyoruz. Hakemlerin de kötü performansları var. Bruma davranmaması gereken şekilde davrandı hocasına. O da çıkardı."

IGOR TUDOR GÖREVİNİN BAŞINDA
"Yaptırımların devamı gelecek önümüzdeki birkaç gün. Olması gerekenler olacak. Igor Tudor bizim teknik direktörümüzdür. Yönetimin, kendisiyle devam etmeme gibi bir kararı söz konusu değildir. Biz önce üzerimize düşeni yapmalıyız. Bunda payı olanlar da, faturanın kendilerine kesilmiş bölümünü ödeyecekler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bedelini ödeyecekler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN