ve 'ya teklif yok

Trabzonspor Genel Koordinatörü Özkan Sümer, ve ’nın transferi için kendilerine şu ana kadar başvuruda bulunan bir kulüp olmadığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 17.5.2018
Burak Yılmaz ve Jose Sosa'ya teklif yok
Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, takımdan ayrılacakları konuşulan Burak Yılmaz ve Jose Sosa'nın durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Almanya'da kasık ameliyatı olan Burak'ın başka bir kulüple teması olup olmadığını bilmediklerini kaydeden Sümer, "Biz de dıştan bir kısım bilgilerle yetiniyoruz. Sanırım bu hafta bitiminde Burak olayı büyük ölçüde netleşir. Yalnız şu ana kadar Burak ile ilgili net bir bağlantı, bizim tarafımızdan net karar ortaya çıkmış değil" dedi. Sosa için de aynı durumun geçerli olduğunu vurgulayan Sümer şunları söyledi: "Şu anda bize oyuncuyla ilgili herhangi bir teklif gelmiş değil. Futbolda da bu tür ilişkiler karşılıklı olarak ele alınır. Onun yararına olan şeyin benim de yararıma olması gerekiyor ki gerçekleşsin."

ONAZİ'YE RUSYA JESTİ
Trabzonspor'un Nijeryalı oyuncusu Ogenyi Onazi'ye 1 ay içerisinde başlayacak olan Dünya Kupası öncesi son sağlık kontrollerini yapması için izin verildi. Hemen İtalya'ya giden Onazi yapılacak olan kontrollerin ardından bugün Trabzon'a dönecek. Ancak Nijeryalı oyuncunun sakatlık riskine karşın yarınki Karabük maçında oynamayacağı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burak Yılmaz ve Jose Sosa'ya teklif yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN