Son dakika: 'nın toplantısı sona erdi!

'ın ile olan toplantısı sona erdi. Karar akşam saatlerinde açıklanacak. Galatasaray Başkanı ise müjdeli haberi verdi ve Avrupa kupalarına katılmaları için bir engel olmadığın duyurdu.

Giriş Tarihi: 17.5.2018 16:15 Güncelleme Tarihi: 17.5.2018 17:59
Son dakika: UEFA'nın Galatasaray toplantısı sona erdi!

Galatasaray'ın UEFA ile olan toplantısı sona erdi. UEFA tarafından kararın akşam saatlerinde açıklanması bekleniyor. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise toplantı sonrasında A Spor mikrofonlarına konuştu ve sarı kırmızılı taraftarlara 'men cezası' olmadığı müjdesini verdi.

AVRUPA KUPALARINDAN MEN YOK!

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada, "Galatasaray'ın Avrupa kupalarına katılması için hiçbir engel yoktur. Galatasaray taraftarına müjdeliyorum. Bazı detaylar var, her şeyde mutabık kaldık. Bazı cezalar var ama kaldırılabilir. UEFA ile 4 yıllık anlaşma yapacağız. Taraftarımız merak etmesin, Galatasaray emin ellerde." dedi.

İŞTE MUSTAFA CENGİZ'İN AÇIKLAMALARI:

Görüşme 2-3 saat sürdü. UEFA yetkilileri ile üst düzey görüşmeler yaptık. Galatasaray'ın Avrupa kupalarına katılması için önünde hiçbir engel yok. Diğer detayları da masaya yatıracağız ve yaklaşık 1 hafta içerisinde sonuçlandıracağız. Detaylar var anlaşmamızda o detaylar da anlaşılmaz değil. Her şeyde hemen hemen mutabık kaldık. Hiçbir sorun yok. Benim Galatasaraylılara müjdeleyeceğim şey Avrupa kupalarına katılmamız gerekiyor. Bazı cezalar var bunları da Galatasaray kaldırabilir, üstesinden gelebileceği, disipline olabileceği cezalar. Hiç önemli değil, bizim için önemli olan Avrupa kupalarına katılmak. 4 yıllık bir settlement agreement (ödeme anlaşması) imzalayacağız. Galatasaray doğru yolda, taraftarlarımız bundan emin olabilir. UEFA bizden mali disiplin, açıklık, şeffaflık ve samimiyet istiyor."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: UEFA'nın Galatasaray toplantısı sona erdi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN