'ndan açıklaması

başkanı , 800 bin TL'lik alacağı sebebiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuran hakkında açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 8.9.2018 23:57 Güncelleme Tarihi: 9.9.2018 05:11
Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor'u, 800 bin TL'lik alacağının ödenmediği gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet eden Burak Yılmaz hakkında bordo mavili ekibin başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan açıklama geldi.

Konuyla ilgili TRT Spor'a konuşan Ağaoğlu yaptığı açıklamada, "Beşiktaş'a gitmek istiyor mu? Bu sorunun cevabı kendisinde." dedi ve şöyle devam etti, "Burak için kulübe gelmiş resmi bir teklif yok. Biz ciddi bir kulübüz, teklif yapacaksak yazılı olarak yaparız. Tüm oyuncularımızın ödemelerinde gecikme oluyor ancak tek ihtarname Burak'tan geldi. Bruak gidecekse bu Trabzonspor'un menfaatine olmalı. Ödemelerin en büyük bölümü kendisine yapılmasına rağmen bizden önce hiçbir itarname göndermemesine rağmen, 40. günde ve 2 ay sonra biz bir ihtarname daha alıyoruz."

Ağaoğlu, yaşananların ardından deneyimli oyuncunun kadro dışı kalma olasılığıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı, "Burak'ın kadro dışı kalma durumu söz konusu değil. Baktığınız zaman kanuni hakkını kullanıyor, o şekilde bir yaklaşım bence yanlış olur."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN