Seçim planım yok size sevgiler!

“İbra denilen üzücü olaydan bu yana yönetimde kaç toplantı yaptık bilmiyorum ama bir an bile seçim konuşmadık. Başkalarının planları olabilir, onlara da saygı duyuyor ve sevgilerimizi iletiyoruz.”

Giriş Tarihi: 16.6.2019
Seçim planım yok size sevgiler!
Sezonu iki kupayla kapatan Galatasaray, Almanya'nın Mannheim kentinde şampiyonluğu kutladı. Düzenlenen geceye Başkan Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, yönetici Mahmut Recevik ve futbolculardan Ryan Donk ile Yunus Akgün katıldı. Yaşadıkları 22'nci şampiyonluğun tüm camiaya hayırlı olmasını isteyen Başkan Mustafa Cengiz, kutlamada önemli açıklamalar yaptı. Mayıs ayındaki genel kurulda ibra edilmemesi ve sonrasındaki süreç hakkında konuşan Cengiz, "Biz o günden bu güne, ibra denilen, bize göre üzücü olaydan bu yana yönetim kurulumuzla kaç toplantı yaptık bilmiyorum ama bir an bile ne seçim konuştuk ne de seçimle ilgili bir plan yaptık. Başkalarının planları olabilir, onlara da saygı duyuyoruz. Onlara da sevgilerimizi iletiyoruz" ifadelerini kullandı.

TARAFTARIN ALNINI YERE EĞDİRMEYİZ
Transfer çalışmalarına ilişkin, "Her şey hayırlı olacak. Biz KAP'ta açıklamalarımızı yaptıkça taraftarlarımız sonuçları görecek. Taraftar bize güvenmeye devam etsin. Elimizden gelen gayreti göstereceğiz" diyen Başkan, bazı üyelerin mahkeme aracılığıyla yönetime yaptığı fer-i müdahale talebi hakkındaki soruya ise, "Biz ay sonunda ödemeyi nasıl alırız, borçları nasıl öderiz, nasıl transferler yaparız, nasıl G.Saray'ın alnını yere değdirmeden onurla yürütürüz, onun savaşı ve uğraşı içindeyiz. Bu taraftarın alnını asla yere eğdirmeyeceğiz" cevabını verdi.

KUTSAL BİR YÜRÜYÜŞ YAPIYORUZ
Avrupa Galatasaraylılar Birliği'ni kurmak istediklerini de söyleyen Cengiz, şu ifadeleri kullandı: "Almanya'daki taraftarlarımızın G.Saray için kendilerini parçalayışları gurur verdi. Bu sevgi olumlu, pozitif bir hale dönüşsün diye bekliyoruz. Tabii ki ülkemizin birlik ve beraberliği için. Çimentonun da G.Saray olduğunu belirtmeliyiz. Bizim yürüyüşümüz kutsal bir yürüyüş, şampiyonluğa doğru bir yürüyüş. Bunun içinde kaç tane Avrupa şampiyonluğu, kaç tane yıldız; sonsuza kadar sürecek inşallah."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seçim planım yok size sevgiler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN