Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kafan karışık Fatih!

Başkan'a, "Benim görevim, yetkim tam nedir? Takımda ne yapacağız, plan, projeler nedir?" diye soran Fatih Tekke'ye Hacıosmanoğlu, "Senin kafan karışık Fatih. Çalışmayalım" şeklinde cevap verdi

Trabzonspor'da her gün yeni bir gelişme olmaya devam ediyor. Bordomavili kulübün başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu başkan seçilmeden önce Sportif Direktör olarak Fatih Tekke ismini ifade etmiş ve "Fatih Tekke yuvaya dönüyor. Takımın sportif direktörü olacak" demişti. Fakat bu evlilik daha başlamadan bitti. Şimdi SABAH farkıyla gelişmeleri açıklıyoruz.

ŞARTLARI BİR KONUŞALIM
Önceki gün Fatih Tekke, başkan Hacıosmanoğlu'nu arayarak, "Başkanım bizim durumumuz nedir? Takımda nasıl bir yapılanma olacak? Mustafa Akçay'ı göreve getirdiniz. Onunla hangi şartlarla çalışacağız? Takımın kampına, transferlerini nasıl yapacağız? Bunları bilmek istiyorum. Bir başarısızlıkta bedel ödemek zorunda kalmayı istemem" dedi. Başkan ise bu sözler üzerine Fatih Tekke'ye "Fatih senin kafan karışık. Ben başka biriyle çalışacağım" diyerek noktayı koydu. Yardımcı olarak Hüseyin Cimşir'i bu göreve getiren Fatih Tekke bu sözler üzerine daha imza atmadan ve kulübün kapısından girmeden 7 günde veda etmiş oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kafan karışık Fatih!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN