Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evde imparator yok imparatoriçe var

Aile hayatına dair açıklamalar yapan Fatih Terim, evde eşi Fulya Hanım'ın sözünün geçtiğini ve boş vakitlerini kızları olmadan geçiremediğini anlattı

Giriş Tarihi: 31.12.2015
Evde imparator yok imparatoriçe var
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Alem FM'de katıldığı programda özel hayatına ve ay-yıldızlı ekibe dair özel açıklamalar yaptı. Hayatı boyunca 'mış' gibi davranmadığını ve kendisi olduğunu söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, EURO 2016'da da büyük başarılara imza atacağımıza inandığını söyledi. İşte Terim'in açıklamaları:
Yemek zevklerim çok çeşitlidir. İçinde pişmiş soğan olmayan her yemeği severek yerim. Mesela zeytinyağlı barbunyayı çok seviyorum. Ayrı bir ilgim ve düşkünlüğüm var bu yemeğe.
Evde imparator değilim. İmparatoriçe eşim var. Onun dedikleri oluyor.
Biz de herkes gibi yaşıyoruz. Heyecanlanıyoruz, kızıyoruz, üzülüyoruz, hayal kırıklığı yaşayabiliyoruz. 'Mış' gibi davranmam, ne isem oyum!
Taklidimin
yapılmasına kızmıyorum. İyi olanları takdir ediyorum. Ama maksadını ve edep sınırlarını aşanları hoş görmem beklenmesin. Bazen çok güldüğüm oluyor. Yine de taklitlerden sakının!

Dizi izlerken çok soru sorarım...

Evde eşofmanımı giyip dizimi izlerim, arkadaşlarımla oturur sohbet ederim. Özellikle dizi izlerken çok soru sorduğum için Fulya Hanım başka odada televizyon izliyor.
Boş vaktimi kızlarım olmadan geçiremiyorum. İyi ki varlar. Torunum Yaman da canımın canı. Benim için onun sevgisi de bambaşka.

Kan ağlarken zafer kazandık

Çek Cumhuriyeti maçıyla aynı gün Ankara'da patlama oldu. Hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız, futbolcularımız içleri kan ağlayarak zafer kazandı.
Spor barışta çok önemli bir argümandır. Bunu korumalıyız. 2016'da da 2008'de olduğu gibi başarılı olacağımıza inanıyorum. Bunun için yeteneğimiz, cesaretimiz ve heyecanımız var.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evde imparator yok imparatoriçe var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN