Haber turu

Giriş Tarihi: 1.7.2013
Van Gölü'nde coşku sürüyor
Van Gölü'nde düzenlenen 4. Bitlis-Van Su Sporları Şenliği'nde yarışlar devam ederken, vali Veysel Yurdakul da su kayağı yaparak şenliğe eşlik etti. Şenliğin ikinci gününde ünlü şarkıcı Burak Kut da bir halk konseri verirken, su akrobasisinde dünyanın en iyi kayakçılarından oluşan ABD'li grup "Stars of Florida" bir gösteri sundu.

Binnaz Uslu için çıldırtan sessizlik
Avrupa Takımlar Şampiyonası için gittiği İngiltere'de rahatsızlanarak bir hafta yoğun bakımda tutulan ve önceki gün Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans jetle Ankara'ya getirilen Binnaz Uslu'nun yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Uslu'nun durumu hakkında bilgi vermeyen hastane yetkilileri, açıklamanın Bakanlık tarafından yapılacağını kaydettiler.

Çılgın Türkler, Manş'ı geçecek
Farklı illerden bir araya gelip "Çılgın Türkler Manş" takımını kuran grup, Manş Denizi'ni yüzerek geçen ilk Türk takımı olmayı hedefliyor. Manşı bugüne kadar 7 bin kişi yüzerek geçmeye çalışırken, bunlardan ancak bin 364'ü başarılı oldu. Kamil Resa Alsaran ekibiyle, bu hedef için çalışmalarını Van Gölü kıyısında sürdürüyor.

Kenan Sofuoğlu İtalya'da birinci
Dünya Supersport Şampiyonası'nın İtalya'da yapılan 8. ayağında, takımı MAHI Racing Team India adına yarışan Kenan Sofuoğlu, 26:11.297'lik derecesiyle birinci oldu. Yakhnich Motorsport'tan Büyük Britanyalı Sam Lowes 26:15.254 ile ikinci, takım arkadaşı Rus Vladimir Leonov ise 26:15.706 ile üçüncü sırada yer aldı. Sofuoğlu puanını 106'ya çıkardı ve sürücüler klasmanında ikinci sıradaki yerini korudu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haber turu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN