Sırbistan'da Brisaspor rüzgarı

Giriş Tarihi: 25.6.2014 13:55

Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) tarafından Sırbistan’da gerçekleştirilen ‘Tour de Serbie 2,2’ Uluslararası Sırbistan Bisiklet yarışlarına Brisaspor damga vurdu.

Brisasporu temsil eden Georgi Petrow Georgiv 81,9 km koşulan 3. Etap'ı birinci olarak koşarken, Brisaspor Bisiklet Takımı 25 takım arasından genel takım klasmanı dördüncüsü olarak müsabakaları tamamladı.

Brisaspor Bisiklet Takımı, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) 2014 yılı yarış programında yer alan 'Tour de Serbie 2,2' Uluslararası Sırbistan Bisiklet Yarışı'nda başarılı performansıyla göz doldurdu.

19-21 Haziran tarihleri arasında Sırbistan'da koşulan yarışmaya, Yunanistan, İtalya, Avusturya, Bulgaristan, Romanya, Rusya, Macaristan, Slovakya, Moldovya, Fransa, Almanya, Hollanda, Polonya, Makedonya, İngiltere, Sırbistan ve Türkiye genelinden 25 takım ve 125 sporcu katıldı.

Brisasporu temsil eden Georgi Petrow Georgiv 81,9 km koşulan 3. Etap'ı birinci olarak tamamlarken, birinci etabı dördüncü olarak tamamlayan Aleksandar Aleksiev, 23 yaş altı erkekler klasmanında da birinci olmayı başararak Brisaspor'a büyük bir sevinç yaşattı.

İkinci etapta ise Stefan Hristov etap altıncısı olurken, genel ferdi klasmanda yarışmayı beşinci olarak tamamladı. Georgi Petrow Georgiv ise fenel ferdi klasman sekizincisi olurken Brisaspor Bisiklet Takımı 25 takım arasından genel takım klasmanı dördüncüsü olarak müsabakaları tamamlama başarısı gösterdi.

Ayrıca 20 Haziran 2014 tarihinde Bulgaristan'da gerçekleştirilen ve 2016 olimpiyatlarına puan vermek için koşulan Uluslararası Dağ Bisikleti "Pamporova Bike Cup C-1" yarışmasına katılan Abdülkadir kelleci, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan, Sırbistan, Türkiye'den 21 sporcunun katıldığı yarışmada Elit erkekler kategorisinde ikinci olma başarısı gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sırbistan'da Brisaspor rüzgarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN