90'ların Mayweather'ı 230 milyon $'ı yedi

Ringlerde kazandığı muazzam serveti hızlı yaşayarak tüketen Holyfield'ın 6 farklı kadından tam 11 çocuğu var. Şimdi 51 yaşında olan eski şampiyon yine de hayata pozitif bakabiliyor

Giriş Tarihi: 8.11.2015
90'ların Mayweather'ı 230 milyon $'ı yedi
Aşırı harcamaları ve lüks yaşamıyla ünlü olan sporcular, günü geldiğinde acı bir gerçekle yüzleşebiliyorlar. Bugün saçtığı paralarla medyanın ilgi odağı olan Floyd Mayweather'dan farklı olmayan 90'ların gözde boksörü Evander Holyfield da bunlardan birisi... 26 yıllık kariyerinde 4 ağır siklet boks şampiyonluğu unvanı bulunan tek sporcu olan Holyfield, kazandığı 230 milyon doları hem hoyratça harcamalar, hem de ayrıldığı eşlerine verdiği nafakalarla bitirmiş. Hızlı hayatı sonucu 6 ayrı kadından 11 çocuğu bulunan ABD'li eski sporcu buna karşın kendini tekrar toparlamayı bilmiş.

OĞULLARI ONUN İZİNDE
Buna rağmen geçmişinden ders almayı bilen Holyfield açtığı spor salonuyla hayata tutunmayı başarmış. Holyfield "Mutluyum ve düşününce annem yanımda olmasa böyle bir kariyer inşa edemeyeceğimi düşünüyorum. Bana 'Korkak olup bin kere ölme, cesur ol' diyen kişi odur. Bugün tekrar ayağa kalkabilmişsem onun sayesinde" diyor. Şimdi ise aynı nasihatleri kendi çocuklarına yapıyor. Oğullarından Elijah, lise düzeyindeki en potansiyelli Amerikan futbolcularından biri olarak gösteriliyor. Evan ise babasının izinden giderek boksta ilerlemek istiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
90'ların Mayweather'ı 230 milyon $'ı yedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN