Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan’dan Rio morali

Rio Olimpiyatları’na katılacak milli sporcularla buluşan ve onlara moral veren Bakan Kılıç “Hepiniz orada elçimiz olacaksınız” dedi

Giriş Tarihi: 2.8.2016
Bakan’dan Rio morali
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 'na katılacak milli sporcularla buluştu. Başbakanlık Dolmabahçe Ofisi'ndeki organizasyonda, Rio Olimpiyatları'nda mücadele edecek sporcuların önemli bir bölümü ile teknik kadrolarda yer alan isimler, federasyon temsilcileri ve bakanlık yetkilileriyle birlikte 100 davetli bulundu. Bakan Akif Çağatay Kılıç, etkinliğin başlangıcında tüm katılımcıların tek tek ellerini sıkarken, daha sonra yemeğe geçildi. Yemeğin ardından davetlilere hitap eden Kılıç, "Rio'da sadece sporcu olarak bizi temsil etmeyeceksiniz. Aynı zamanda elçimiz olacaksınız. Size Türkiye'yi soran sporculara 15 Temmuz akşamı insanlarımızın nasıl bir demokrasi sınavı verdiğini, insan haklarına ve hukuka olan bağlılığımızı anlatın" ifadelerini kullandı.

SPORCULARA ÖZEL HEDİYE
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın, 5 Ağustos'ta başlayacak Rio Olimpiyatları'na katılacak milli sporculara verdiği moral yemeğinde sporculara özel bir de hediye sunuldu. Turkcell tarafından özel olarak hazırlanan ve üzerinde Cumhurbaşkanı 'ın imzası ile "Başarılar dilerim" mesajının yer aldığı, Turkcell T70 marka cep telefonları, milli sporculara hediye edildi.

100 DAVETLİ HAZIR BULUNDU
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, milli sporcularla buluştuğu ve 10 davetlinin hazır bulunduğu yemekte yaptığı konuşmada "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla sokaklara çıkan halkımız sayesinde 15 Temmuz akşamı ülke olarak uçurumun kenarından döndük. Sizin de halkımıza karşı sorumluluğunuz büyük. Bazılarnı ızdan sportif olarak beklentimiz daha fazla ama hepinizin bizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyoruz " dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan’dan Rio morali
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN