Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milliler, Rio'da sorunlarla boğuşuyor!

Giriş Tarihi: 5.8.2016 10:57 Güncelleme Tarihi: 5.8.2016 11:06
Milliler, Rio'da sorunlarla boğuşuyor!

A Milli Kadın Basketbol Takımı kafilesi, konakladığı Olimpiyat Köyü'ndeki doğalgaz ve su tesisatı sorunları ile yiyeceklerin kalitesizliği gibi birçok problemle karşı karşıya kaldı.

A Milli Kadın Basketbol Takımı kafilesi, 2016 Olimpiyat Oyunları'na ev sahipliği yapan 'nın kentinde konakladığı binanın altyapı eksikliğinden dolayı birçok sorunla karşılaşıyor.

A Milli Kadın Basketbol Takımı kafilesinden alınan bilgiye göre Rio de Janeiro'nun Barra bölgesindeki Olimpiyat Köyü'nde kalan sporcular, doğalgaz ve su tesisatındaki sorunlar ile yiyeceklerin kalitesizliği gibi problemler yaşıyor.

OLİMPİYATLARA MÜSABAKALAR DEĞİL SORUNLAR DAMGA VURDU

Doğalgaz tesisatındaki aksaklıklar, millilerin bulunduğu binada iki kez güvenlik alarmının çalmasına neden oldu.

Olimpiyat Köyü'nde çıkan yemeklerin kalitesinden şikayet eden milli takım kafilesi, yiyeceklerini dışarıdan sipariş vermek durumunda kaldı.

Tesisatlardaki yetersizlik, oda tavanlarından su damlalarının akmasına da sebep oldu. Sorunun giderilmesi için birçok kez tesisatçı çağrıldı.

Daha önce Olimpiyat Milli Takımı, tesislerin su ve elektrik şebekesinde sorun olduğu ve bu durumun insan sağlığını tehdit ettiği gerekçesiyle Olimpiyat Köyü'ne yerleşmeyi reddetmişti. Sonrasında Olimpiyat Köyü'ne yerleşen Avustralya kafilesinin kaldığı binanın bodrum katında küçük çaplı yangın çıkmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milliler, Rio'da sorunlarla boğuşuyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN