Usulsüz üye gölgesinde seçim!

Mevcut başkan Oğuz Tongsir’in son bir ayda yaptığı 400 usulsüz üye hamlesinin gölgesinde sandık başına gidiliyor. Oğuz Tongsir’in rakibi ise güçlü listesi ile dikkat çeken Naci Arkan

Giriş Tarihi: 15.11.2016
Usulsüz üye gölgesinde seçim!

TSYD'de skandal kararlara imza atan başkan Oğuz Tongsir'in icraatlarına dayanamayan üyelerin imzalarıyla gidilen olağanüstü kongre bugün Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde yapılacak. Eşinin arabasını Ankara Şube'ye satan, TSYD logosundaki Türk bayrağını kaldıran, 15 Temmuz'daki vatanseverlerle dalga geçen, Cumhurbaşkanı'na hakaret eden, vatana ihanet edip ülkeden kaçan Can Dündar'a sahip çıkan Tongsir büyük tepki çekmişti. Seçim kararı sonrası da hızla üye alımına başlayan ve iddialara göre bir ayda 400 kişiyi üye yapan Tongsir için suç duyurusu yapılmıştı. Diğer aday Naci Arkan ve ekibi, İstanbul Valiliği Dernekler Masası'nı başvurup 'usulsüz üyelik' iddialarının incelenmesi istemişti. Bugünkü seçime de usulsüz üyelik skandalının gölgesinde girilecek.

TONGSİR'DEN SEÇİM TURİZMİ: BEDAVA OTEL VE UÇAK BİLETİ!
TSYD'NİN yeni başkanının belli olacağı olağanüstü genel kurul öncesi usülsüz üye skandalı ile gündeme gelen mevcut başkan Oğuz Tongsir'in yeni bir skandalı gündeme bomba gibi düştü. Tongsir'in İstanbul'da yapılacak seçime il dışından katılan ve kendisine oy vereceğini düşündüğü üyelere bedava uçak bileti ve otel temin ettiği öğrenildi. Tongsir, oy alacağını düşündüğü isimleri dün İstanbul'da lüks otellerde ağırlarken, söz konusu masrafların TSYD'nin kasasından çıktığı gelen haberler arasında.

NACİ ARKAN'IN LİSTESİ
TSYD başkanlığına aday olan Naci Arkan'ın listesi şu isimlerden oluşuyor: ¦ Faik Gürses ¦ Gürcan Bilgiç ¦ Raşit Ateş ¦ Serdar Sever ¦ Afşin Yakupoğlu ¦ Ergun Ata ¦ Nadir Güzbey ¦ Metiner Erdem ¦ Atilla Türker ¦ Nüvit Tokdemir ¦ Yasin Tuncer ¦ İsmail Er ¦ Cahit Eroğul ¦ Osman Altınışık

KONGRE İÇİN SERVİS KALDIRILIYOR
¦ Beylikdüzü Migros önünden saat 08:00'de kalkacak araç, Avcılar Köprüsü otobüs durağı, Şirinevler Köprüsü otobüs durağı ile Cevizlibağ Köprüsü otobüs durağına uğrayacak ve seçim merkezine gidecek. ¦ Beşiktaş iskele otobüs durağından saat 08:30'dan itibaren yarım saatte bir seçim merkezine ring sefer düzenlenecek. ¦ Ka dıköy Haldun Taner Sahnesi önünden 08:00'de servis kaldırılacak. ¦ Levent Çarşı Metro çıkışından saat 09:00'dan itibaren araçlar her yarım saatte bir seçim merkezine ring sefer yapacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Usulsüz üye gölgesinde seçim!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN