Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay:

Giriş Tarihi: 10.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 10.4.2015 23:46
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay:
Ak Parti İl Başkanı Ahmet Akçay, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Ak Parti’nin Tekirdağ’da 1’inci parti olacağını ifade etti.
Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, 7 Haziran’da gerçekleşecek olan genel seçimler hakkında açıklamalarda bulundu. Akçay, yaptığı açıklamada, parti olarak Başbakan Ahmet Davutoğlu’na verdikleri sözü tutacaklarını ve Tekirdağ’da 1’inci parti olacaklarını söyledi.
Akçay, "Ak Parti olarak 7 Haziran seçimlerine giderken milletvekili adaylarımızın da açıklanmasıyla kamuoyunda çok olumlu bir hava oluşmuştur. Ak Parti, kadrolarıyla seçime hazırdır. Ve Tekirdağ’ımızda en başarılı sonucu almak için canla ve başla çalışacağız. Hedefimiz Sayın Başbakanımıza verdiğimiz sözü tutarak, Ak Parti’nin Tekirdağ’da 1. parti olmasını sağlamaktır. CHP’nin Tekirdağ’dan aynı isimlerle yola çıkması, MHP’nin de yine önceki dönem milletvekiliyle aday olmasıyla, Ak Parti Tekirdağ’da avantajlı bir konuma geçmiştir. Hükümetimizin 2002 yılından beri gerçekleştirdiği icraatları halkımızla paylaşma noktasında teşkilatımızın üstün gayretini de ortaya koyarak inşallah Tekirdağ’da zafere ulaşacağız" açıklamasında bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN