Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Elektrik Kesintisine Dikkat

Giriş Tarihi: 6.5.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:51
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ Tekirdağ İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, bakım onarım çalışmaları nedeniyle, 7 Mayıs Perşembe günü 08:00-16:00 saatleri arasında 8 saat süre ile Tekirdağ’ın Muratlı ilçesi Yukarısırt Mahallesi’nde; 8 Mayıs Cuma günü 08:00-16:00 saatleri arasında 8 saat süre ile Muratlı ilçesinin Aydın Mahallesinde elektrik kesintisi yapacak.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tekirdağ’da Elektrik Kesintisine Dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN