Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat’tan Çocuklara Tren Sürprizi

Giriş Tarihi: 24.6.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 17:43
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat’tan Çocuklara Tren Sürprizi
merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyesi çocuklar için sahil dolgu alanında eğlence treninin gezeceğini müjdeledi.
3-13 yaş arası çocukların sosyal ve kültürel yönden gelişimine katkıda bulunmak, kent kültürü, kent yaşamı konularında bilgi sahibi olmalarını sağlamak, bu konularda çocuklarında fikir ve düşüncelerini ifade edebileceği bir çocuk platformu oluşturmak amaçlı kurulan Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, Süleymanpaşalı çocukların sosyal, kültürel ve kişisel açıdan gelişiminin yanı sıra eğlenmeleri için de tamamen ücretsiz bir dünya sunmaya devam ediyor.
Süleymanpaşa Çocuk Kulübü ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Eşkinat, "Süleymanpaşa’daki çocuklarımızı bir araya topladığımız Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün eğlence etkinlikleri devam ediyor. Süleymanpaşa Çocuk Şenliği ile başladığımız, 51. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali kapsamında kurulan eğlence merkezi ile devam ettiğimiz etkinliklerimize şimdi de sahil dolgu alanda dolaşacak Süleymanpaşa Çocuk Kulübü treni ile renk katmaya devam ediyoruz. Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’müzün tren turları için son hazırlıklar yapıldı. Trenimiz üyelere özel olarak ücretsiz bir şekilde hizmet verecek" ifadelerini kullandı.
Süleymanpaşa Çocuk Kulübü treni önümüzdeki günlerde hizmete girecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat’tan Çocuklara Tren Sürprizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN