Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğanspor Kulüp Başkanı Asbaş, Güven Tazeledi

Giriş Tarihi: 3.7.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 14:24
Doğanspor Kulüp Başkanı Asbaş, Güven Tazeledi
’ın Çerkezköy ilçesinin efsane spor kulüplerinden Doğanspor’un Barbaros Caddesi’ndeki kulüp binasında yapılan olağanüstü gelen kurulunda Kazım Asbaş güven tazeledi.
Divan Heyeti’nin oluşturulması ile başlayan kongrede saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Başkan Kazım Asbaş konuşma yaptı. Bugüne kadar Doğanspor’un başarısına katkı ve destek sağlayanlara teşekkür eden Asbaş, kulübün çok daha iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi.
Çerkezköy Doğanspor’un yeniden canlandırılması ve eski görkemli günlerine dönmesi için bir araya geldiklerini belirten Asbaş, "Kısa zamanda kulüp için gerekli oluşumu sağladık. Efsane takımımız Doğanspor’un yeniden yaşama geçirilmesinde bizlere destek olan ve katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Benden başka başkanlığa aday olacak arkadaşımız varsa hemen yönetimini hazırlasın ve çıksın" dedi.
Amaçlarının Çerkezköy Doğanspor’un salon sporlarında da yer almasını sağlamak olduğunu söyleyen Asbaş, "İnşallah bu yıl çıktığımız 1. Amatör Lig’de de başarılı olur ve bir üst lige çıkarız. Hedefimiz her yıl bir üst lige yükselmek" diye konuştu.
Kazım Asbaş’ın konuşmasının ardından yönetimin 15 kişiye çıkarılması konulu gündem maddesi görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi. Gelir gider hesapları görüşülerek karara bağlanırken, tahmini bütçe 50 bin TL olarak belirlendi.
Toplantının son gündem maddesinde ise seçime geçildi. Tek aday ve tek liste ile gidilen seçim açık oy ile yapıldı. Kongreye 155 kayıtlı üyeden 80’i katıldı. Kongreye katılan tüm üyelerin oylarını alan Kazım Asbaş yeniden başkanlığa seçildi. Kazım Asbaş Başkanlığındaki Yönetim Kurulu’na ise Aydın Darcan, Aykut Akar, Aktaş Gürel, Ardal Aras, Erhan Kaşarcı, Ercan Çorbacı, Gültekin Çoban, İsmail Aran, Mehmet Hızlı, Mehmet Toz, Murat Akay, Nevzat Kumru, Sabri Asbaş ve Süleyman Ak yer aldı. Denetleme Kurulu’na ise Orçun Yaman, Ender Esen ve Gülşah Albay seçildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğanspor Kulüp Başkanı Asbaş, Güven Tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN