Ortadoğu’nun Network’ü Türk şirketlerinde

Giriş Tarihi: 20.3.2014 17:13
Network marketing dünyasının önde gelen firmalarından Mega Grup Bilişim Genel Müdürü Mesut Öpengin '' Bugüne kadar bu ticari model dünyada geliştirilen sistemler ile Türkiye gibi potansiyel ülkelere pazarlanırdı. Fakat bugün itibari ile özellikle Avrupa ve Ortadoğu pazarları Türk şirketlerinin kontrolünde '' dedi. Network marketing sektörünün ABD'de 13 milyon, dünyada ise 50 milyon insana iş imkanı sunduğunu belirten Öpengin şöyle konuştu:

Genç girişimciler için umut
Her ne kadar Türkiye'de yeni kabul edilen bir sektör olsa da kısa sürede ciddi bir aşama kaydettik. Mega Holdings'in 2011 yılında Türkiye temsilciliğini alarak Mega Grup Bilişimi kurduk. Dünyada karmaşık ve zorlu bir ticari sistem olarak görünen bu ticaret bizim benimsemiş olduğumuz basit ve kolay uygulanabilinir model ile kendi işini kurmak isteyen genç girişimcilere umut ışığı oldu. Almanya'da 28 Avrupa ülkesine hizmet veren bir şirket kurduk ve ciddi bir ilerleme kaydettik. Böylelikle daha önceleri potansiyelimizi yabancı firmaların hizmetine sunarken kendi modelimiz ile tüm dünyaya hizmet verme yolunda ilk adımı attık.

Web sitesi kavramı değişiyor
Uzun yıllardır sektörünün lider firmalarından olan Mega Grup Bilişim, kendi Web sitenizi kurmanız için bütün ürünleri sağlıyor. İnternet hayatını sizler için kolay hale getiren Mega Grup Bilişim, web sitesi pazarlama yöntemlerini öğrenebileceğiniz paketler sunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ortadoğu’nun Network’ü Türk şirketlerinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN