Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Apple İstanbul sözünü tuttu

Apple Store İstanbul mağazası 5 Nisan Cumartesi günü sabah 10'da kapılarını açıyor. Apple Store Boğaz Köprüsü'nün renklerinden ilham alarak doğuyor!

Giriş Tarihi: 28.3.2014 16:00 Güncelleme Tarihi: 28.3.2014 16:18
İstanbul Boğazına hakim Zorlu Center'da yeralan ilk Apple Store 5 Nisan tarihinde kapılarını açıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Apple her mağazada hem küresel hem yerel dokuya ait herşeyi bir araya getiriyor.

Cam, metal, ahşap ve ışığı bir araya getiren anlayış yerel doku ile bir araya gelip İstanbul Boğazı manzarasıyla bir araya gelecek. Zorlu Center'daki Apple Store yerel toplumun bir parçası olacak. Mağazanın etrafındaki kreatif barikat, Boğaziçi Köprüsü ile köprünün renk ve şekil değiştiren ışıklandırma sisteminden ilham alarak ortaya çıkıyor.

BİREBİR HİZMET

Apple Store hizmet standardını Türkiye'ye getirecek mağazada çoğu ücretsiz eğitim seminerleri, kurulum ve teknik destek hizmetleri sunuluyor. Teknik desteğin verildiği Genius Bar, Birebir Üyelik (One-to-One Membership) işlemleri, Kişisel Kurulum (Personal Setup), Workshop'lar gibi tüm dünyadaki hizmetler İstanbul'da da tüketici ile buluşacak. Mağaza ile ilgili detaylı bilgi ve randevular www.apple.com/tr/retail/zorlucenter sitemizi kullanıcıların hizmetine sunulacak. Alışveriş yapan müşteriler ürünlerle ilgili eğitimleri internet sitesinden aldıkları randevularla ücretsiz olarak alabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Apple İstanbul sözünü tuttu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN